Alte știri din fotbal
CFR Cluj a scăpat de ultima mare problemă! Anunț chiar înainte de derby-ul cu U Cluj
0
Mesaj de forță în vestiar! Aproape de retrogradare, liderul a ieșit în față: „N-avem nicio șansă dacă vom arăta la fel”
0
Andrei Prepeliță: „Ea are un plus în lupta la titlu”
0
De ce tace Peter Magyar? Două scenarii negre pentru Csikszereda și Sepsi
7
Știri din fotbal internațional
Rădoi, UMILIT la debutul pe banca lui Gaziantep » Înfrângere la scor de neprezentare
8
Șeful arbitrilor din Serie A, aviz de urmărire penală! » Procuratura îl anchetează pe Gianluca Rocchi pentru „complicitate la fraudă sportivă”
0
Doi foști adversari ai României ar putea fi antrenați de Cristi Chivu! » Nume nou pe lista de transferuri la Inter
0
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Orice stelist care se respecta, prefera sa aiba Parkinson, nu Alzheimer! Mai bine sa verse jumatate din pahar decat sa uite unde a pus sticla!!!
Astea nu sunt stiri de ziare de sport. Ne doare-n palarie de stiri din astea de rahat si e irelevant in prestatia din meciuri. Atata timp cat Rooney, Terry sau Lampard beau si fac orgii inainte de meciuri si dupa aia joaca cum joaca, nu cred ca e o problema asta. Problema la toate loturile sunt antrenorii mediocri de 2 lei care nu stiu fotbal deloc si stau cu zecile de ani la loturile alea. Sa-l puna pe Ganea la tineret ca nu zbarnaie astia deloc. Sandoi. O baba paralizata in coma poate antrena ca el. Gata, e depasit de cand s-a apucat de antrenorat. Da'stiri cu Gigi nu mai aveti? De genul: "Reporter GSP i-a facut un blow lui Becali. Si l-a pupat in fund dupa!"
si cum spuneam ... cei care aveti "surse de incredere" ar trebui sa fiti dati in judecata sa demonstrati lucrurile spuse. uite asta este motivul pentru care calomnia trebuie sanctionata penal. poate invatati si voi sa discerneti adevarul
De cand sau nascut au fost Stelisti !
Ie stelisti de mici, baietile!
Ceva nou nu aveti?!
daca traiesti langa cimitirul ghencea tre sa bei mult ))))))))))))))))
Viitorul Nationalei e in maini care tremura...
sigur nu fac parte din lotul rapidului?? ... la ce fetze au...
Nu au nevoie de Tamas al tau, ei il au deja pe Nikosticlici alaturi de ei!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.