Alte știri din fotbal
Suporterii Craiovei au răbufnit împotriva lui Aurel Țicleanu: „Când mergea gratis pe banii Craiovei la Leipzig, nu mai era așa vehement”
0
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Echipele de start: Dobre e rezervă, incredibil unde joacă Borza
0
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
0
Decizie radicală după conflictul cu MM Stoica: „Nu o să dau niciun jucător la FCSB!”
0
Știri din fotbal internațional
Reacție categorică în Spania: „Revenirea lui Mourinho la Real Madrid ar fi o surpriză”
0
I-a înfuriat pe ultrași și a ajuns sub protecția poliției
0
Ce posta Alvaro Arbeloa despre Kylian Mbappe în 2018 » Cu ce personaj îl compara
0
150 de milioane de euro pentru un Inter de top în Liga Campionilor » Cei trei titulari pe care-i vrea Cristi Chivu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
0
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
sa iifutem in gura pe cfr sa retrogradeze spurcaciunile de cfr
ciobane au patit-o altii mai mari si mai influenti decat tine (vezi Moggi Juventus). D-zeu o sa ajunga si la tine, am incredere in el.
astia de la tara sau din provincie cum va numiti voi sunteti tare complexati de Bucuresti,tiganie,mizerie cum vreti voi dar da-ti navala toti in capitala pt un buletin de bucurestean ca sa aratati la voi acolo la tara ca v-ati ajuns.Tarani sunteti si veti ramane!!!
daca era Timisoara sau UTA sau Craiova in lupta pt titlu ok dar boschetarii aia de la cluj sa moara in plm cu tot cu ungurii din zona
Stai linistit ca Dumnezeu nu te ajuta pe tine cacatule!Sa mearga Cfr de pe primul loc in Champions Legue nu echipa ta de oi borate!1cfr,2 rapid si steaua de la 3 in jos
INTERZIS PROVINCIEI!!! Totul pentru tiganiile din Bucuresti, asa numitii grazi. Provinciei ii este interyis sa ia titlul sau sa participe in Champions League. Nu-i de mirare ca strainii si-au facut ideea pe care si-au facut-o despre noi. Pai cand vin suporterii altor echipe ce pot vedea? Numa Bucurestiul, adica o maretiganie.Si pe urma se intreaba unde e tara aia frumoasa cu care se lauda astia? Unde s-a mai vazut campionat unde 16 (saispe')ani la rand sacastigenuma echipe din capitala? Tiganie
rusine federatiei si ligii,sunteti niste hoti jegosi la fel ca mentorul vostru GUNOIUL FECALI..sunteti jenanti si penibili,mitici nespalati !
aiurea ,timisoara sustine clujul /hai vestul ,hai poli ,hai clujul ca mai puteti sa castigati bateti tot
Fecala... o singura intrebare: Taher asta e roman?
Manual de cistigat campionatul in tara de 2leiRomania sau cum in locul lui ValentinCeausescu a ajuns la SteauaEchipa PartiduluiUnic trioul verilor Becali EPISODUL 1. Cum a ajuns steaua pe locul 1 : a) arbitraje pro-steaua ( steaua-urziceni ; steaua-cfr , rapid-steaua ) b) federatia pro steaua ( rapid-steaua ) c) corupere de echipe sau o parte din jucatori ( fc vaslui - steaua ; steaua - mioveni ; bistrita-steaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.