Alte știri din fotbal
Decizie radicală după conflictul cu MM Stoica: „Nu o să dau niciun jucător la FCSB”
0
Florin Niță: „În următoarele zile o să urmeze un anunț” » Ce spune despre situația de la FCSB
0
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj...”
1
Fostul internațional l-a luat la rost pe Șumudică: „Nu are ce căuta! La cât de mult ne-a înjurat”
1
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen a făcut anuțul » Manuel Neuer și-a prelungit contractul: „Sunt foarte fericit să rămân încă un an”
0
Ca la amatori: și-a înjurat antrenorul în timpul derby-ului
0
Primul antrenament pentru Valverde după altercația cu Tchouameni
0
Schimbare de strategie în poarta lui Inter » Cine poate fi titularul lui Cristi Chivu dacă pleacă Yann Sommer!
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
ce trebuie sa se mai intample in fotbalul romanesc pentru ca FRF si sefii ei sa-si dea DEMISIA ?????
doar steaua nu are probleme reale doar ca nu a depus actele in original ca sa nu le piarda aia de la frf
Pai da, pe Universitatea Craiova au incercat sa o mazileasca cu licenta iar toate celelalte cluburi nu au avut probleme. Acum se vede manariile de la F.R.F., jocuri de culise si prietenii. Ar trebui sa le dea amenda de 10 milioane si sa o plateasca conducatorii si cei din comisii. Sa vedem atunci cum mai sta treaba cu prietenia.
mircea sandu l-a instalat pe piturca la nationala, amanetand astfel esecurile. mircea sandu a semnat, cu mana lui, raportulprin care timisoara a fost depunctata de catre fifa. mircea sandu i-a adus in frf pe prunea, lica si restul penalilor - prezenti si viitori mircea sandu a fost avertizat asupra porcariilor pe care le patroneaza - si le-a pateronat in continuare mircea sandu este seful forului amendat de uefa pentru matrapazlacuri majore si multiple cine raspunde pentru tot?!?
Stimate domn Margarit, am citit si noi raportul de la UEFA iar ce ati scris dvs., adica: " CFR: » diferenţe importante faţă de valorile reale în contul de profit şi pierderi " este o bazaconie; postez mai jos ceea ce scrie despre CFR: " În conformitate cu punctul 9 din Raportul de audit, Dinamo, Unirea, Cluj au înaintat o evaluare incompletă şi nesatisfăcătoare a informaţiilor financiare previzionate. " Previzionate va spune ceva? Se refera la viitor... Hallo
la puscarie sandu si lupescu
Mai mouie de ziarist, tu ai citit raportul oficial sau vorbesti din auzite, fc vaslui nu a fost verificata iar despre cfr scrie ca s-a facut o evaluare incompleta si nesatisfacatoare a informatiilor financiare previzionate, nu prostiile pe care le scrii tu, vai de capul tau !!!
Oare cand scapam si noi de mircea sandu si mafia condusa de el? ca doar nu e Dumnezeu, si el ca orice om din lume ar trebui sa aiba un superior, care are putere sa-l inlocuieasca, fie vorba de o comisie, un ministru ,DNA,sau chiar presedintele Basescu...dar ciudat e ca nu intervine nimeni cu nimic !!!!
De unde se vede ca Steaua practic nu are probleme. Asta cu depunere copii in loc de originale e f.f. minora, iar Raportul financiar al conducerii este practic o declaratie in care conducerea explica/comenteaza materialele/cifrele de bilant auditate...
Poi e clar, sa raspunda incepand cu Mircea Sandu care trebuia sa supravegheze managementul FRF si terminand cu contabilii cluburilor incriminate daca nu au deps documentele. Sau e a doua varianta in care FRF nu a depus la UEFA documentele trimise de cluburi, exact dupa modelul cazului Timisoara vs FRF in care FRF a trimis la UEFA ce au vrut muschii lor, iar atunci FRF e singura vinovata pentru aceasta situatie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.