Alte știri din fotbal
Cine a fost „Tunarul” Ion Oblemenco, mânzul fermecat mai popular ca Nicolae Ceaușescu, marele nedreptățit, magnetul de trofee care a murit pe terenul de fotbal
0
Gigi Becali nu poate termina biserica din Techirghiol dintr-un motiv incredibil: „Nu pot pune acoperișul din cauza....”
0
Scandal înainte de finala Cupei României! Amenințări cu neprezentarea la Craiova - U Cluj
0
U Cluj - Universitatea Craiova, duel de foc în finala Cupei României Betano » Echipele probabile
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență?! În timp ce Florentino Perez „urechea” ABC, a fost anunțată demisia președintelui! + Riposta directorului: „M-a sunat să influențeze ce publicăm”
0
Scandal încheiat cu arestări la meciul care l-a lăsat pe Cristiano Ronaldo în lacrimi » Bătaie cu bețe între șeici
0
„Regele Soarelui” este contracandidatul lui Florentino Perez: „Poate garanta cele 187 de milioane € necesare!”
0
Confuzie totală în camera VAR la meciul West Ham - Arsenal, a apărut înregistrarea audio a deciziei controversate!
0
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
Sondaj. Răspunsul românilor la întrebarea: Ar mai câștiga Nicușor Dan acum ...
Libertatea
„Halucinațiile” AI la ANAF. Fiscul motivează respingerea contestațiilor cu ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan spune că are în minte o variantă de premier. Scenariu politic ...
Libertatea
M. Sandu a fost înger pe lîngă *** asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Imi cer scuze,te-ar reportat din greseala. Am vrut sa dau click pe respect. My bad. Eu stau la o aruncatura de bat de Twickenham Stadium,nu am bilet pentru meciul de maine,dar il voi viziona cu prietenii intr-o carciuma din apropiere. Primul meci cu un nou antrenor dupa Eddie Jones
Asta e discriminare. De ce arbitri au mai multe drepturi decat jucătorii? Afan ar trebuii sa solicite reținerea sumelor datorate jucatorilor, or chemarea FRF în garanție, deoarece este proprietara competițiilor fotbalistice. În instanță civilă...
Daca esti pasionat de rugby probabil stii ca maine incepe si turneul celor 6 natiuni. Este cineva interesat sa transmita? TVR, Digi, Prima? Sa fim seriosi. Am auzit ca Orange transmite, cine-i prinde. Atunci de ce ne miram ca doar canalul oficial youtube transmite meciul Romaniei.
Din pacate trebuie sa revin cu un alt offtopic despre rugby: "Naționala României pornește, săptămâna aceasta, campania din Rugby Europe Championship. „Stejarii” vor debuta sâmbătă în prima competiție a anului, pe Arcul de Triumf, în compania Poloniei. Meciurile nu vor fi transmise la TV în România." Sunt curios ce transmite TVR sambata la ora 10:00. TVR1 09:45 Petmania 10:30 Mici... cu lipic. TVR 2 10:00 Mic dejun cu un campion. TVR 3 10:00 Drumuri aproape. Foarte misto!
Nea Jiji e de acord cu acest fel de “haiducie”. Zice că dacă dai, Domnul îți va da înapoi înzecit.
Haiducia FRF: ia de la cluburi ca să protejeze arbitrii, nu și fotbaliștii! » „Au ajuns să facă afaceri pe spatele cluburilor?” Haiducia FRF: incaseaza de la cluburi ca să protejeze arbitrii, nu și fotbaliștii! » „Au ajuns să facă afaceri pe spatele cluburilor?”
Afara cu Chivulete din arbitraj...
Absolut corectă decizia, dacă nu existau restanțieri nu exista nici decizia, punct.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.