Alte știri din fotbal
După remiza albă cu Rapid, Leo Grozavu a găsit problema la Botoșani: „Avem o problemă mare”
0
Valeriu Iftime a făcut iureș în direct, după remiza cu Rapid: „O rușine mare ce a făcut”
0
Claudiu Petrila a explicat ratarea sezonului: „Așa m-a prins faza”
0
Cum a fost surprins Valeriu Iftime la FC Botoșani - Rapid: a încălcat legea și riscă sancțiuni
8
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Turcia despre Ianis Hagi, după derby-ul mediteranean din Super Lig
4
Arne Slot a reacționat după ce l-a exclus din lot pe Mohamed Salah: „Eu o văd altfel”
0
Ianis Hagi, integralist pentru Alanyaspor în campionatul Turciei: cum s-a descurcat
9
Criză la Real Madrid: tatăl unui jucător l-a atacat pe Xabi Alonso cu un mesaj
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Drumul construit în munți ca alternativă la DN1, cu „structură rutieră ...
Libertatea
Wow,era sa zic ca esti sumudica,insa m-am linistit. Tu nu plangi,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Citesc pe aici ca cei trei jurnaliști își fac datoria. Ce datorie? Dacă aveau aprobare de anul trecut pentru amical, steliștii ar fi evitat orice risc, iar acum sunt contagiosi? Nu înțeleg linșajul mediatic găzduit de GSP. Dacă cineva îndrăznește sa nu penalizeze Steaua pentru niște abateri imaginare, e pur și simplu desființat! Se dorește ca oricine e pus in situația de a lua o decizie privind Steaua, de la arbitri pana la ministru, sa dezavantajeze FCSB, doar pentru a scapa de campaniile astea de presa. Arbitrul Petrescu a fost desființat pentru un penalti corect acordat stelistilor, in timp ce Coltescu, Hațegan sau Kovacs au fost promovați după greșeli grave împotriva FCSB. Uitați-va la Vali Moraru: chiar mi se părea un tip rezonabil. De când i-a spus Becali ca îl apreciază, a devenit un antistelist mai înverșunat decât Decebal Rădulescu, probabil de frica sa nu fie exclus din breasla.
DACA este benefic pt fcsb disparitia lui jiji de la tv ,nu credeti ca este bine pt tara disparitia lui din romania?
Trebuie retrogradată FCSB și jucătorii puși să care tărgi la Spitalul Victor Babeș, DDB declarată campioană, merită, ei au păcălit deja o dată o retrogradare prin metoda COVID19, ce-ar mai fi să-i declarați campioni. De ce nu ați scris incă, că vă doreați să stea FCSB-ul o lună in carantină si sa piardă meciurile cu 3-o, dar ce nu știți voi e ca FCSB 2 nu a fost in Turcia băi amă-rîșilor. PA
Greatza si dezgust.De asta sintem in coada tarilor ce isi doresc civilizatie.
Burleanu a salvat Specialista cupelor de orice fel ;))
pai tu nu pricepi ***. Steaua din liga 1 a pierdut 5 campionate la rand,daca avea ceva putere sa incalce legile ca cfr *** sau vi8tan barzesti fii sigur ca avea cu 5 campionate in plus in ultimi 5 ani. prost esti bah.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai, tataie, asta cu carantina e singura minciuna *** despre FCSB promovata de aceleasi persoane? Au fost o mie, te faci ca nu stii?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da mah,cum sa salveze astia il99egal vitan barzesti de la retrogradare. lasa ca stelistul care se afla in spatele lui cortacero va desfiinteaza in scurt timp,a mai plecat inca unu de baza de la voi. ha ha ha
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.