Alte știri din fotbal
Rusescu îi spune unui fotbalist de la FCSB să plece: „Are calitate, dar...”
0
Rapid se opune vehement modificărilor adoptate de Senat la legea 4/2008
0
Ultimele vești despre lotul lui Dinamo, transmise direct de Zeljko Kopic
0
Arbitrul din Superligă, prezentat oficial la FC Argeș » Ce funcție va ocupa
0
Știri din fotbal internațional
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Juventus își vinde jucătorul cu 60 de milioane de euro și vrea să îl aducă pe starul lui Real Madrid
0
Cum arată viața lui Mesut Ozil după retragerea din fotbal » Cine este membrul din familie cu care nu mai ține legătura
0
Harry Kane, out! Reacția antrenorului Vincent Kompany. „Vedem marți”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
din nou pe stadion miroase a esenta de rrom........gipsy de la 2 in sus luati
@ucv1948 vai de capu' tau CRAIOVA MARXima ce a fost? tu probabil ai crescut intr-un bloc facut de sovietici ai invatat dupa un invatamant creat pentru fiecare om nu pentru. sau poate ai fost ospatar ai servit la masa cui trebuia si te-a bagat la inaintare sa pui mana pe pamanturile craiovei cu japca ca stiai ca se restituie si acum ai mercedesuri cu nr UCV si le parchezi in centru craiovei.
bate rapidu cu 1-0
Mereu intre cele echipe au fost meciuri foarte interesante si foarte aprinse , si pe teren dar si in tribuna. Un adevarat derby, intre doua echipe care au avut curajul si nebunia sa se lupte cu sistemul comunist din Romania ( in plan fotbalistic vorbind ) calcand in picioare cele doua gemene soviete steaua si dinano . Echipe de trista amintire pt poporul roman , echipe aparute brusc, impuse cu ajutorul tancurilor sovietice, la ordin comunist , si nu din pasiunea unor oameni pt acest sport.
Azi batem. Simt asta. Sunt 100% convins.
nu cred ca glauber si costa nu sunt rezerve!
batem cu 3 1 la cr acasa.....muiw la totii redactori ziaristi comentatori de fotbal de la g s pp si de la s poort....rooo niste stelisti ordinari...
Bateti steaua . Chiar daca esti tu impotriva echipei , o sa tin cu voi , ca sunteti oltenii/craioveni si trebuie sa batem steaua . Nu stiu daca se joaca la Craiova , ca veneam la meci .
google: xpi games jocuri foarte caterinca :)
spectatori au fost mereu, a lipsit echipa care sa fie la 'inaltimea lor'. Craiova merita o echipa si un stadion ca la Liverpool.forza Oltenia Craiova giallorossa! CRAIOVA ROSSA TRIOMFERA' !!! Boia chi molla !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.