Alte știri din fotbal
„Principala problemă erau chestiunile din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
„Fierbe” Bănia! Detaliile unei zile pe care Craiova vrea să o facă istorică
0
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Suntem vai de capul vostru ! :)
inteligentule, afaceristule, shaormistule! de ce il imiti pe nea Adi ? cand ti-ai pus 1948 la nume ? imediat dupa rotaru ? cata shaorma le mai dai alora ? iti merge firma sigur. "Fara doar si poate FCU este adevarata Univesitatea Craiova! Ilie Balaci . Ssefa completului de judecata de la Timisoara a spus ca mogosoaia nu este in Oltenia si voi astia de la cs mogosoaia sunteti niste suflete inchiriate !
*** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ma duc inainte de meciul cailor cu Otelul la Mozzart in CV9 langa Materna, 2-3 booveni, pregatiti de meci, ma duc la Superbet ....la fel ...exuberanti fular, asezati la masinute. Ba zic in gandul meu: - Sa vezi ca isi depasesc astia conditia si vin macar 7.000 pe bune (...nu inflorite) Cand colo pe stadion 2.000 la T2 ... hai 2.500 cu totul (...infloriti 4.000 de prieteni) Daca o iei la talpa prin oras si privesti zidurile cladirilor ...ai fi tentat sa zici: FCU, doar FCU in Craiova. Atat le-a ramas, atat le va mai ramane in viitor celor carora vor mai ramane prinsi acolo in acea capcana morala a singurului neuron. SCRISUL PE ZIDURI SI BORATUL PE INTERNET... Prea putini dintre cei care se vor converti pe ascuns si vor lua loc la meciurile Stiintei vor constientiza cata risipa si rau au facut ridicand la fileu mingea dusmanilor si ...furandu-si singuri caciula intr-un act bizar, un fel de *** oltenesc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pare că Prunea ***. Bate câmpii ca și cum ar fi deja angajat de Mititelu:))))) Ce fuziune să se facă între o echipă care are un leu pe stemă și una care are un trombon?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu exista fuziune intre Universitatea Craiova si o echipa fara identitate!
esti foarte destept.
vreau sa fuzionez si eu cu sora lui Mitrita. pe bune si pt eternitate dar nu vreau sa-i fur palmaresul si stema, vreau doar sa ma duc la rotaru acasa cu tricoul FCU pe mine. cs mogosoaia niciodata echipa Olteniei!
vreau sa fuzionez si eu cu sora lui Mitrita. pe bune si pt eternitate dar nu vreau sa-i fur palmaresul si stema, vreau doar sa ma duc la rotaru acasa cu tricoul FCU pe mine. cs mogosoaia niciodata echipa Olteniei!
marmota de rotaru incearca sa faca rost de bani din tara aia din Africa a carei moneda nationala se numeste exact ca acel oras din croatia unde o sa se mute rotaru cu echipa lui! suflete inchiriate ce sunteti voi astia de la cs mogosoaia. cs mogosoaia niciodata echipa Olteniei!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.