Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
2
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
Cum s-a descurcat România în trecut cu adversarele pe care le are dacă se califică la Campionatul Mondial 2026 » O mare victorie a Generației de Aur, un scandal cât casa și celebrul discurs al lui Hagi: „Merităm să ne faceți statuie!”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
crezi ca nu, mai ales ca sumudica a stat in tribuna . :))
pe mine ma intereseaza rasa , tu din care faci parte , sarba , ungara , sau de-a lui Iancur ???
e indragostit ... Sumudica i-a luat mintile ...
Excelent, toti sunt galbeni si sughita. Ia uite ce "rasete" inecate vin de la steaua romaniei si dinamo
asa arbitri , asa fotbal....traiasca demagogia !!!
cred ca si`o fura rau pentru treaba asta (prezentata`n titlu') - 12 etapa suspendare + 4 ca te cheama craciunescu ... s-a terminat cu arbitraju` pentru junior ... in schimb o sa-l avem mereu (ma rog cat sta tacsu` la conducere ca dupe aia dispare si el) pe avram junior - am asa o presimtire ca iar va iesi arbitru' anului :))
deci pana la urma iar l-au furat arbitrii pe Marean... oare cum de mai rezista saracutzu?!?
Furt pe fata acest arbitraj. Efectiv a furat 2 puncte astazi lui Sportul Studentesc. Arbitraj smecheresc doar intr-o singura directie....a tinut meciul doar pana au marcat angajatii grohaitorului. De mult nu am mai vazut arbitraj atat de pe fata cu Timisoara. Sa le fie rusine "suporterilor timisoreni" care nu vad treaba asta si il iau in brate pe acel
ai dreptate, n-are nici o treaba cu arbitrajul. il face de ras pe taica-su...
a fost jaf pe fata ! cum sa dai galben , al doilea , la o asemenea faza ! la ultima ocazie a sportului , faza trebuia intoarsa dupa ratarea sportului la faultul grosolan asupra atacantului sportulzui ! acest copil al lui vraciunescu trebuie dat afara din arbitraj ! nu are habar de aceasta meserie ! nepotismul este in floare in ro ! sant curios ce o sa spuna atoatestiutorul ipocrit Ion Craciunescu , marele comunist , fost , care a profitat de sistem din plin , nefiind un arbitru prea bun ! de aceea merge fotbalul la noi asa de " bine " avem doar oameni " mari specialisti " care sunt preferati de televiziuni care se vor respectabile in dauna unor oameni neutri si buni cunos
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.