Alte știri din fotbal
Sicriul lui Mircea Lucescu, depus azi și mâine la Arena Națională » Imagini și informații de la stadion + Când are loc înmormântarea
27
La priveghiul lui Lucescu, Gheorghe Hagi, cu vocea tremurândă: „Cel mai mare din toate timpurile!”
0
Ioan Andone, discurs la catafalcul lui Mircea Lucescu: „Avea așa o stare care-ți transmitea că omul ăsta nu poate muri”
0
Ionuț Lupescu, mesaj sfâșietor la priveghiul lui Mircea Lucescu: „I-am avut pe tata, nea Mircea și nea Cornel Dinu. A rămas doar unul”
0
Știri din fotbal internațional
Braga - Betis în sferturile Europa League
0
După ce a fost condamnat la închisoare, fostul jucător al lui Manchester City a pierdut casa lui Cristiano Ronaldo și 11,5 milioane de euro
0
Serie A, mesaj în limba română după decesul lui Mircea Lucescu: „Suntem alături de familia îndurerată”
0
Revoltă pe Anfield! Fanii lui Liverpool amenință cu proteste după scumpirea biletelor: „Dacă vocile suporterilor nu sunt ascultate, ne vom face simțită prezența”
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
5
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Coșmar de Crăciun: o fetiță de 7 ani, ucisă de livratorul care îi adusese ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Cu ce anume am dat-o în bară, poți să exemplifici? Sau doar îți place să behăi fără rost? Cumva se numește dat în bară atunci când îi arăți unui fcsbist prostănac, iertat fie-mi pleonasmul, că pe siteul ÎCCJ e postat dosarul la care face referire jesepul în prezentul articol????
Surpriză, chiar trebuie scris acel triplu W pentru a accesa site-ul scj.ro. Dar tu fiind doar o behăitoare obișnuită să rumege pe pășunile patriei, logic că nu ai habar de astfel de detalii. Hai, du-te la stână și alătură-te turmei , deja e prea târziu la ora asta pt tine!
lebaadarul marooniu la datorie , cand e nevoie de trafic intra si suuge bula la toata lumea.
Ia uite cine facea misto mai devreme :))))) Mai bine TI-AI lua niste ore la scoala, analfabetule.
Negriciosule, n-o sa intelegi niciodata de ce toata lumea rade de voi.
pai daca asta cauti ,asta gasesti tuciuriule ,cine te-a chemat aici ? daca te mananca ,mai bine tia-i vedea de insolventa ta si de piciorul ala din B ,ABBA ,nu ne plange noua de mila ,are balta peste !sper sa va vad prin B ,macar inca vreo 3 ani ca liniste a fost fara voi acu un an !
Cu asta ati ramas, doar cu injuraturile, jignirile si cu patron infractor. Ca echipa nu mai aveti.
glume de satra...
banele, nu avem ce sa-ti facem, ai creier de rumegatoare. Nu poti sa intelegi ca INFRACTOR esti doar in momentul cand exista o hotarare judecatoreasca defibnitiva.
lasa-l bre ca a intrat intr-o grija ,dupa cum ziceam ,noi nu avem griji ,grija noastra o poarta altii !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.