Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
cu balena voastra... sau foca... sau maimutoi... gorila... cara lasa urma urat mirositoare... pe care cravata sta ca pe ub tripot ... cu o inteliganta senila... si o exprimare alambicata de semidoct... cu asta in fata vreti voi sa luati titlul de campioana... cu jucatori platiti pe datorie si pentru ceva ce nu fac... adica sa joace fotbal.... cu socoteli infantile si afirmatii jenante... cu, cumpararea mass mediei sportive, si improscarea cu haahat... cu insinuari jenante... si psihoza conspiratiei... cu toata astea dragi timisoreni ... iesiti voi in fata! RUSINE! abuzati prosteste de buna credinta a cititorului... ati omis un detaliu... norocul! de fapt l-ati si pierdut! Perdantii perfecti!
INTII SA TRECETI DE DINAMO ...NU TE HAZARDA....CHIAR DACA BATETI LA OTELU MAI AVETI UN OPSTACOL DINAMO .
otelu campioana ..... din cauza lui IANCU ...multi sa orientat spre otelu si isi doresc ca aceasta sa ia campionatul....orasul TIMISOARA merita sa aibe un trofeu dar nu atita timp cit sta in frunte iancu prin atitudinea lui si prin comportament ar trebui sa fie oprit la comentarii pe retelele Tvsint multi tineri care se uita mai ales de liceu sub 18 ani si vede rautatea vorbelor si incitarea la violenta ca e ea si verbala intoxica si tineri cind merg la stadion din violenta verbala al lui Iancu devine violenta fizica ...si porumboiu lafel tot timpul el are un razboi cu arbitrii si cu oameni de fotbal precum andone cind porumb;oi la terminat verbal pe un multiplu campion national (cu CFR ,DIN
Daca timisorenii nu s-ar oftica atat sa mor eu daca ar avea vreun farmec sa ia otelu campionatul :) Otelu campioana 2010-2011 !!!
OTELUL CAMPIOANA ROMANIEI!!!! Batem Poli si sarbatorim toata noaptea de duminica 15 mai, pe ritmurile melodiei we are the champions, si welcome to the future!!!!!!!
FORZZA OTELUL! si braila a cumparat multe bilete, vom fi pe stadion!! victorie cu poli sa "moara" iancu de oftica!
fortza Otelul Galati! Banateni duminica seara veti fi in doliu. sa moara banatul de invidie! campionii Romaniei otelul galati. romania va fi la picioarele MOLDOVEI.
Atat vreau sa spun,soarele rasare de la EST,iar Dunarea este mai tare decat Bega.Forta Otelul Galati,duminica sera vreau sa bati.
Sa fie clar din cauza lu iancu timisuara a devenit pentru Otelul Galati Cum e Dinamo pentru steaua.....Otelul Campioana...2-0 va dam...si galatiu o sa fie in sarbatoare.....
toti dinamovistii latra a ....paguba!nu vor lua nici macar CUPA finantata tot de TIMISOARA !IAR DUMINICA SEARA PUTETI AUZI CINTECUL DE CHAMPIONI LA TIMISOARA,DUPA CE VA CISTIGA IAR POLI CU 2-0,O SA VA "TOPITI"LA FEL DE IUTE SI MAI VINE SI MECIUL RESTANT CU PANDURII,SE PARE CA DOAR LOCUL3IL VETI OCUPA!FORZZA VIOLA TIMISOARA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.