Alte știri din fotbal
Actualii „tricolori”, mesaje răvășitoare după moartea lui Mircea Lucescu: „Să învățați îngerii să joace fotbal!”
0
Nadia Comăneci, mesaj după decesul lui Mircea Lucescu: „Ai fost mai mult decât o legendă”
0
Ce moment la televiziunea italiană! Două legende ale fotbalului, discurs monumental despre Mircea Lucescu
0
„Durul” Simeone, emoțioant de moartea mentorului Lucescu: „Eram un copil, el mă proteja”
0
Știri din fotbal internațional
Mauro Milanese, fostul fundaș al lui Inter, îl consideră pe Mircea Lucescu un inovator al fotbalului
0
Sporting - Arsenal, decis de un gol marcat în minutul 90+1!
0
Real Madrid pierde pe teren propriu cu Bayern Munchen și este aproape OUT din Liga Campionilor
2
Mărturia jucătorului care a absolvit la Coverciano cu o lucrare despre Mircea Lucescu: „A fost ca un tată. O parte din mine s-a pierdut”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Realitatea Plus se închide. CNA i-a retras licența televiziunii de știri
Libertatea
Din sărăcie lucie, în legendă. Viața lui Mircea Lucescu: de la un colț de ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
asociere in grup infractional (trebuiesc arestati si cei care au fost ”momeli”),daca a lovit cu un obiect contondent trebuie incadrat la tentativa de omor cu premeditare,stewarzii pentru neglijenta in serviciu si favorizarea infractorului,martinovici nu trebuie suspendat (autoaparare) doar stanca merita rosu.iar de stadionul petrolului ar trebui permis pe viitor doar accesul femeilor si al minorilor..macar pe perioada suspendarii
Mai degraba este la UNPR, cei care ne-au data afara din Ghencea si care au falimentat toate sectiile sportive ale Stelei.
esti bolnav!
Inca nu a murit cineva.Aplicati si respectati legile,pina nu e prea tirziu.In Romania agresorii sunt aparati,iar victimele daca nu au murit sunt condamnate.Este inadmisibil ce se intimpla,iar institutiile statuluisunt mai degraba de partea agresorilor.Din pacate stim si de ce.
Un psihiatru ne-ar putea lamuri.
cam care e rationamentul tau?
bravo Dragos
Cel mai obiectiv post! Ai PERFECTA dreptate, felicitari!!!
Sa mori tu! Ala e pericol public, lovirea e infractiune.
De ce sa fie arestat? Fuge undeva, omoara pe cineva? A dat si el un pumn din ura pentru Steaua. Pe Bercea Mondialu il eliberati, pe Gypsanu il scoateti basma curata, pe Sandu si Mitica ii tineti o ora la audieri, iar pe asta, cancerului Romaniei, il arestati? Ba, cat sa va mai induram ? Sa fim seriosi, nu merita retinut. A dat un pumn, a facut o mare prostie si va plati comform legii, dar pana la a fi arestat e cale lunga. Sper sa fie cercetat in libertate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.