Alte știri din fotbal
Gigi Becali îl vrea la FCSB, Mihai Stoica se opune: „Să mă ierte”
0
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Știri din fotbal internațional
Inter și-a luat mijlocaș de la Modena. Impresarul lui: „E tânăr și Chivu o să aibă grijă de el”
0
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Cine este Andrei Gabriel Benghea Mălăieș, românul cu 11 venituri pe lună: ...
Libertatea
Ala din poza lui Venus nu este stadionul Venus.
MAI LASATI-O MOARTA CU DERBIUL DE ROMANIA CE DERBIU ESTE ASTA CU 2 CAPRE MOARTE NU VEDETI CA NU JOACA MAI NIMIC
FCSB este maxim continuatoarea Stelei in Liga 1 dar nu are si palmaresul Stelei.....despre ce naiba vorbiti ziaristi de 2 bani???Alta cale sa va vindeti fiţuica nu aveti?
Pai doamne ferește sa spună vreun ziarist adevarul ca se supăra gigi pe ei și nu le mai Răspunde la tel sau me taie finanțarea pai cum sa spună presa din România ca justiția a spus ca fcsb nu e Steaua pai asta ar însemna o presa obiectiva, dar când iei sau vândut lui gigi la ce te aștepți , oare ce mai cauta cupa campionilor la armata dacă continuatoarea stelei ar fi fcsb prin absurd pai sa le ia gigi cupa dacă el crede sau ca ar fi iel Steaua , pai nu e Steaua fcsb ca n-are cum nu va di niciodată de cât o echipa înființata in 2003 un SRL atât .
Cu așa ziaristi... Câteva precizări:: 1. Asa cum spune justiția, FCSB nu este continuatoarea Stelei; asa ca ies mai putine meciuri directe... 2. “Stadionul Cotroceni a fost construit după 1989”! Mare prostie! Mare prost cine spune asta! (sa-și împartă calificativul cei doi autori!). Acolo exista de ani mulți stadionul Progresul! După 1989 s-au construit doar “oficiala” de la trib. I și câteva rânduri de scaune pe colina dinspre Marriott! Ziariști de doi lei! Documentarea dăunează grav prostiei!
orice echipa dintr-un fotbal, care nu are nici o reprezentanta in europa e *** maca
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care "cel mai tare meci din fotbalul românesc, din 1948 până în prezent". Derby pana si-au luat avant "comunistele" era considerat Petrolul - Rapid
Nu te lua frate după Crăițoiu. Ăsta bate câmpii. Cum dracu să construiești un stadion în 83 de zile? Păi stadionul Republicii a fost inaugurat în 1926.
Nu mai e nici un derby este dinamo vs fc becali
cum construiau oare oamenii pe atunci stadioanele in 83 de zile sau in 5 luni, stadioane de zeci de mii de locuri...chiar e incredibil. un bloc cu 10 etaje cred ca-l faceau in 2 saptamani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.