Alte știri din fotbal
Chindia - Farul, turul barajului de promovare/menținere în Superliga. Ratarea anului, apoi gol
13
U Cluj - Dinamo, în ultima etapă din play-off » Echipele de start
3
Ionel Dănciulescu pune tunurile pe arbitraj după ce CS Dinamo a retrogradat în Liga 3: „Trebuie să fie echidistant, dar astăzi nu a fost”
0
Campion cu Craiova, Ștefan Baiaram și-a schimbat discursul vizavi de plecarea din această vară
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
0
Hull - Middlesbrough, barajul de promovare în Premier League » Repriza secundă aduce primul șut pe poartă
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
pai steaua nu e in pericol ca noi avem datorie la ojer doar nu s-o dat in judecata singur, sa ceara insolventa?:)) plus ca daca luam campionatu si ne ducem in liga, la anu isi recupereaza cele 10 milioane si mai face inca 10 profit! in rest? ai dreptate sunt multe echipe cu prb financiere, dinamo isi revine incet incet, si-ar revni mai repede daca v-ar lasa badea. Eu nu cred ca nu-s oameni cu bani care-s dispusi sa investeasca la un club mare cum e dinamo! numai ca nu vir sa investeasca cin cauza lui badea, ala vrea sa bage altii bani si el sa ia profitu! aia e buba la voi, trebuie o schimbare la nivel de conducere sa scapti si de ultimu mohican badea si veti fi bine
Băi ?! Tu glumești sau faci mișto ? : )))))))))
Ba cind il aud pe Badea ca se lauda ca plateste lunar 170 de mii la ANAF datorii ma "amused to death" ! Iti dai seama si tu ca asa o sa platim cele 10 milioane in urmatorii 7-8 ani ! Deci mai avem de asteptat destul cu rabdare . Dar tot fotbalul romanesc e in pericol acum d.p.d.v financiar mai putin echipele guvernului si Cfr-ul sau voi . Voi insa sunteti datori la Becali inca 10 milioane . Probabil ca la toamna cu ce mai vinde si ce mai primeste de la UEFA scapati si voi de datorii !
Ar trebui sa iti iei pastilele cand vorbesti de aranjamente meltene ! Cu Stanescu luati cupa campionilor ,hai sa fim seriosi :)
Ba voi sunteti campioni . Noi nu avem cum sa terminam pe trei . Restul ? Pai restul nu stiu ca nu sunt mafalda dar banui ca Petrolul sau Cfr-ul vor cistiga Cupa Romaniei si cum se joaca la Bucuresti banui ca prima sansa o sa o aibe Ploiestul pentru simplul fapt ca 2 zile o sa se circule pe autostrada Ploiesti Bucuresti bara la bara . In plus sunt si multi Ploiesteni care locuiesc in Bucale . Nu e exclus insa ca in functie de transferuri si bani sa aibe o sansa si Galatiul . Atita stiu .
ii las boiere! vad ca unii nu se trezesc nici in al 12-le ceas, cica aveti jucatori de clasa, se vede asta in CLASAMENT!:)) dinamo are un lot slab, plin de batrani, de blazati, si are si cateva tinere sperante, care mai degraba nu pot progresa din cauza ca situatia nu e una buna, lot slab, salarii neplatite etc. asta e valabil anu asta, poate de la anu se vor face cateva transferuri bine si sa veti reveni.
Ba ? Lasa-i in pace pe DEMAGOGII astia ! Parca vad ca incepe returul in plina iarna si jucam in groapa cu 77-82 de specatori in timp ce la petrolul media o sa fie de 1215 mii de spectatori !! Voi stiti ca eu nu pot mintii, nu ?
ce sa zic boiere, steaua a aratat bine cu celtic, chiar daca a pierdut, practic am avut mai multe ocazii ca ei, scorul evident ca nu ctz jocul per total a fost bun, insa a fost doar un amical, cu ajax ne va fi mult mai greu, eu sunt opimist, zic ca avem ceva sanse dar sincer nu cred ca avem sanse mari sa trecem de ei.Vom vedea. Cat priveste pe dinamo, e clar, anul asta dinamo poate prinde un loc de cupa europeana doar pitntr-o minune, cum sezonu e pierdut banuiesc ca se va miza mult pe tineri, sper sa fie asa, ar fi bine ptr voiavand in vedere ca v-ati pregati deja ptr sezonul care urmeaza.Am aceeasi parere despre bonetti, ca om jos palaria ca antrenor? cel mai slab pe care l-am vazut!
Adevar graiesti !
Salut savi ! Ba nu stiu si nici nu vreau sa imi dau cu parerea unde nu ma pricep dar din ce am vazut in tur preparatorul german al stelei a facut o treaba excelenta acolo . Nu stiu daca am mai vazut vreo echipa romaneasca asa bine pregatita fizic . Nu am urmarit meciul vostru dar am inteles ca in prima repriza i-ati cam alergat pe scotienii aia ! Ma refer strict la pregatirea fizica . Asta nu inseamna ca nu am increcere in Talnar . Eu antrenor mai slab ca Bonetti nu am vazut in viata mea asa ca nu se stie poate chiar avem sanse sa mai urcam un loc, doua in clasament pina la final .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.