Alte știri din fotbal
Ce urmează pentru FCSB după eșecul lamentabil cu CFR Cluj » PATRU meciuri de „foc” cu contracandidatele directe pentru play-off
0
Oțelul - Csikszereda, un duel din etapa #23 a Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Pe cine a remarcat Basarab Panduru după FCSB - CFR: „Formidabil”
0
Andre Duarte nu va uita prea curând primul meci la FCSB: „Rău! Normal că suporterii au făcut asta”
0
Știri din fotbal internațional
Imagini rușinoase de la Barcelona » Un miliard și jumătate de euro pentru un „stadion-cascadă”
0
Plecat de la CFR Cluj, a semnat cu noua echipă în timpul meciului cu FCSB: „Bine ai venit la campioni!”
0
Final de drum » Andrei Vlad a rămas fără echipă: „Mulțumim!”
0
Masacru în Mexic, cu cinci luni înainte de Campionatul Mondial » Au fost împușcați pe terenul de fotbal: sunt cel puțin 11 morți!
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Soldații ruși sunt scoși din spital și trimiși pe front direct în scaun cu ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Daca stau bine sa ma gandesc,voi astia de la gaz ati cam ramas in curu gol,au plecat parvulescu,bratu eric,acuma nu toate exhipele trebuie sa fie bune,mai trebuie sa si retrogradeze cineva;)
fortza bratone.....
bine ai revenit bratone 2012 apocalipsa hotilor jos basescu
"REPATRIÁ, repatriez, vb. I. A se înapoia sau a aduce pe cineva în patrie după o absență îndelungată (voită sau silită)."
jucatorii ca bratu au intotdeauna loc la dinamo bine ai revenit acasa bratone e de-al nostru si poate ajuta mult echipa prin expereinta si atasamentul fata de club in privinta lui n;doye UN NU HOTARAT n;doye si adrian cristea au fost maselele cariate ale lui dinamo sa nu mai fie adusi in veci la echipa daca se vrea performanta cu adevarat
Bine ai venit acasa BRATONE. HAI DINAMO
bratu, borcea... toţi expiraţii! s-ar pregăti şi torje... toţi expiraţii! juniori n-au. bani - nici atât. în schimb, se laudă că au viitor. au, că eutanasierea câinilor este neconstituţională.
Doamne bine ca ne-ai scapat de el.
Daaa..!? Ar fi perfect daca-l mai aduc pe Adi Mihalcea si G.Kirita,Dinamo are sanse reale la accederea in ,,sampions liga”.Bravo Borcea....
Mda , ce sa spun pai daca tot a revenit moda repatrierilor...atunci sa.l repatriem si pe Ousmane NDoye...!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.