Alte știri din fotbal
Corvinul Hunedoara - Dinamo, echipele de start » Titular în premieră la „câini”
3
Cu un singur punct după 7 etape, antrenorul lui Csikszereda admite: „Poate veni şi Mourinho”
0
FC Argeș - Sepsi » Oaspeții au dat lovitura în final!
0
Nemulțumirea lui Marius Șumudică, după a doua victorie la rând cu CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Transferul lui Vladislav Blănuță a fost oficializat
0
Antrenorul lui Liverpool a răbufnit, după situația bizară care i-a costat echipa: „Nu poate dura atât!”
1
Fiorentina - Frosinone, în etapa #2 din Serie A » Încă un gol în minutul 38, înscrie de lângă Drăgușin
0
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca vin astia ***, dar nu are cum , pai albin avea la petrolul 15 mii pe luna s-a dus in mexic pe 20 si vine la Dinamo pe maxim 10 nu are cum!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
al 5 nume de jos http://www.transfermarkt.ro/dinamo-bukarest/startseite/verein/312 E lotu la zi, uitate ca nu zic prostii astea de la transfermarket, astea sunt singuru site de specialitate, in curand o sa bage si presa ca e prea tare transferu, cu asta, cu ghilas rupem *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da fapt cand zici Randoom...spui fcsb:))))))))))))))))))))))))))))))))
P-asta l-a pescuit neagoita de pe whatsapp :)))
1) de unde scoti frate numele astea? 2) castillo mai joaca , e superjucator , a luat uefa cu sahtior, a jucat la olympiakos cativa ani si prin primera a jucat ar fi lovitura da nu am mai auzit nimic de el de vreo 3-4 ani?
cotat e transfermarket la circa 3,5 milioane de euro, ohooo, cel mai tare transfer facut iarna asta daca e adevarat, cu kamel ghilas si nery castillo plus bukari ***, nery castillo a jucat la sahtior,manchester city, olympyacos pireu, dnepr, spartak moscova echipe adevarate !!! Cica ar putea veni si Albin care a fost la petrolul, e clarrrrr, ***, vin ghilas, nery castillo si albin nu mai scapati !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce aveti nevoie de atitea clone ca sa spuneti aceleasi prostii?
Iesteeeeeeeeeeeeeeeee,castigam Sampions Lig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gata ba am inteles reteta...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.