Alte știri din fotbal
Ce beneficii primesc campionii României, după ce au devenit cetățeni de onoare ai Craiovei
0
U Cluj a luat decizia în privința lui Jovo Lukic pentru meciul cu Dinamo: cu gândul la Mondial!
0
Campionul României va fi adversarul lui Gheorghe Hagi la meciul de debut pe banca României
0
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Știri din fotbal internațional
A jucat 7 ani cu Kylian Mbappe și spune că francezul are un mod aparte de a gestiona tensiunile la Real Madrid: „Așa arată un jucător mare”
0
Laporta îl amenință pe Florentino Perez: „A fost o farsă, dar a avut o strategie. Nu vom permite”
0
Belgianul „complet îndrăgostit” de București analizează naționala care vrea să sperie iar granzii la Mondial: „De asta reușim pe marile scene!” » Ce a trăit în România
0
Selecționerul și-a anunțat plecarea după Campionatul Mondial: „Voi fi etern recunoscător”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Dan Petrescu o sa-si franga gatul la ASA, n-o sa-l mai caute nici de la arabi, o sa se tireze repede nu-l prinde paltonul.Aia n-au bani sa-si plateasca jucatorii pe sezonul trecut, si au bani pt Petrescu, o sa plece si-o sa-i lase pe noii jucatori care vin cu ochii in soare.El doar pentru supercupa a semnat, vrea sa bata Steaua sa se razbune pe Gigi ca nu l-a luat la Steaua.
cam putin 2 transferuri hai 3 cu anton,asa cica se intareste dar ia numai babe,oricum pt ch league e greu,daca jucatorii nu vin pana cand se pleaca in al 2 lea cantonament ,ma asteptam la gigi
Daca ASA nu face transferuri bune nu are sanse sa se bata la titlu avand in vedere ca si ei joaca in EL
S-ar putea ca Radoi sa fie chiar talentat si sa fii invatat ceva de la antrenorii cu care a lucrat. Dar lipsa de experienta si de cunostinte dobandite in mod sistematizat, organizat in mod clar o sa-si spuna cuvantul la un moment dat. Depinde cand va fi momentul respectiv, daca va capota intr-un meci din campionat nu va fi asa o mare problema, dar daca se blocheaza prin CL, atunci a pus-o!
Multumesc!
Gigi sa zica adio de la campionat anul viitor. Din pacate Dan Petrescu o sa-i scoata fotbalul din cap lui Radoi.
Alcenat a renuntat la salariul pe ultima luna, iar Petrolul i-a dat o hartie ca poate sa se antreneze cu Steaua.
Pana la urma cu a ramas cu faptul ca alcenat mai are 1 luna de contract cu Petrolul? Ca vad ca nimeni nu mai zice nimic, nici Petrolul si nici Steaua ...
Pai astia se antrenau de 2 zile, ce diferente puteau sa fie??
Total de acord; poti deja sa latri de frustrare si sa te ma.sturbezi de ciuda
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.