Alte știri din fotbal
Legenda lui Dinamo aruncă săgeți către Rapid și a numit atuul „câinilor”: „Așa a fost când s-au luat titluri”
0
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult
0
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?”
1
Titlul e în vizor! Raul Opruț, eroul recent lui Dinamo: „Putem mai mult”
0
Știri din fotbal internațional
ACUM are loc tragerea la sorți a play-off-ului din Liga Campionilor » Cristi Chivu a avut noroc
0
Raul Rusescu, impresionat de un fotbalist de la FCSB: „Așteaptă convocarea la națională după meciul cu Fenerbahce!”
0
Newcastle forțează transferul fotbalistului de la Barcelona » Cum decurg negocierile
0
Directorul GSP a vorbit cu Mircea Lucescu, imediat după FCSB - Fenerbahce: „Era și el surprins”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
OAMENII VIN LA FOTBAL PT K ORICUM VIATA E IN HALUL IN CARE E.
Peluza Sud din Giulesti este inchisa de multi ani plus un mic sector din tribuna 1 si tribuna 2 . Asa ca nu mai vorbiti daca nu stiti despre ce e vorba. Asta e capacitatea stadionului. Asta e situatia in Romania,stadioane vechi,conditii aiurea,multe interdictii(vezi mitica la brutarie) s.a.m.d. Oricum....mai greu atmosfera ca-n Giulesti ! Serios ! FZR !!!
Pai a fost full. La voi in Giulesti , datorita lui Copos capacitatea maxima este de 9.55 de oameni. Ma rog... 9.500 de bilete se pun in vinzare , ca mai sunt si vreo 500 de oficiali , invitati , etc... ceci cam 10.000 maximum. Multumiti-i lui Copos pentru asta.
PAI MAI REPEDE VA STRANGETI VOI SI FACETI PELUZA, K IN BAZA LUI COPOS, ASA VA RAMANE.
Ma bucur pentru Dinamo , favorita mea din Bucuresti foarte mult , dar diferenta DIN PACATE o constituie faptul ca pe Giulesti ca deobicei sau dus 10.000 de rapidisti pur singe fanatici si neegalati in dragostea lor pentru echipa din Giulesti care au platit 10 lei la peluza , 25 de lei la tribuna II si 35 l3i la tribuna I , pe cind la Dinamo s-au dus 20.000 de spectatori dintre care 15.000 de femei copii si batrini care au intrat GRATIS , plus alti 2-3 mii de gura casca care s-au dus "la stadion nou". Adevaratii ultrasi dinamovisti care chiar se duc la meciuri pentru Dinamo DACA au fost 2-3 mii. Oricum , fatza de tur este un progres pentru Dinamo.
multi comenteaza fara a cunoaste situatia,in giulesti peluza sud numai este deschisa de ceva ani,cum sa ne strangem mai multi daca asta e capacitatea?
Craiova avea meci de la 15-20.000 de suporteri in tribune..
Bai Zotta s-ar fi putut remedia foarte simplu daca le vindeai oamenilor abonamente.
doar atat ? :O 20.000 si 9.500 =))) hmm
Da da da - nimeni si nimic nu poate opri suporterii giulesteni sa vina la meci ! Cu Petrolu' 10000 de fani FZR forever
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.