Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
În 2025 juca în Liga Campionilor, acum a retrogradat în liga secundă din Spania
0
Decizia luată de Celta în privința lui Ionuț Radu » A jucat cu probleme musculare!
0
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Joc de omenie ca sa fie bine sa nu fie rau.
A apărut Globul de aur, sau măcar unul dintre critici. Zii, Lenan, cum e cu ordinea artei a șaptea?
zau? nu cumva quarantino asta a regizat "tacerea oilor'? sau te pomenesti ca faci parte din juriu la golden globes? ia premiu de la mine "URSUL DE AUR" ornat cu capatani de mocar!
merci man,am vrut sa mai destind putin atmosfera pe aici:))
hai sa fim seriosi, in ultima vreme cand facea ciobanul echipa aveam numai de castigat. mereu gasea formula castigatoare. chiar si schimbarile. in ultima vreme incepuse si ciobanul sa se priceapa la fotbal. imi vine greu sa cred ca el ii face echipa lui Galca. daca facea ciobanul echipa in seara asta, castigam cu 3-4 goluri diferenta.
N-are mai nimic, mai greseste lumea. Macar rapidistul se putea uita cine a zis primul inainte sa jigneasca.
Un spirit de glumă super.
nu stiu daca-i mana lui Galca , dar e scoala lui Tata Puiu , joc incolor , inodor , impotent si mult de-a latul terenului
a amestecat quentin cu tarantino si a iesit... quarantino:))))))
da-i pace, ca e el mai bou decit ala care habar n-are de cinema...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.