Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, după ce a auzit planul lui Gigi Becali: „M-a luat inima!”
0
CFR Cluj a cerut insolvența, dar Ioan Varga surprinde: „În două săptămâni rezolv tot!” » Ce zice de Șumudică
0
Trebuia să fie urmașul lui Hagi, dar a jucat 7 ani cu genunchii distruși: „Abia mai merg!” + Condiția pusă de Valentin Ceaușescu la Steaua și discuția ireală cu Lucescu: „Dă-ți pantalonii jos!”
0
Bogdan Andone a dezvăluit că s-au purtat consultări la nivel înalt pentru noul transfer al celor de la FC Argeș: „Am vorbit cu Man și Mihăilă”
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Drăgușin la debutul oficial la Fiorentina » „E o garanție pentru Grosso. De aceea a și fost transferat!”
0
Andrei Borza, debut cu o mare surpriză în Turcia! A încurcat-o pe Galatasaray
0
Debut perfect pentru Drăgușin! Pasă de gol și calificare la pas pentru Fiorentina în Cupa Italiei
0
E oficial: Jeff Bezos e acționar la Liverpool! 2 miliarde pentru 30% din acțiuni
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Ucraina arată că încă poate ataca. 26 de localități și peste 600 de ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Ce ziaristi exteriorizati !
Zi si mie rezultatul desteptule . Mai poti de atata sfidare ?!
eu unul o sa ma uit la o partida de pentaque pe unstream !!
cred ca o sa fie 2-1 pentru steaua cu gol intre minutele 80-90
orice e posibil eu zic ca se da minim 4 goluri.
Cum am putea numi un astfel de "meci?" ca fiind un "derby" ? Trebuie sa fii orbit de divinitate sa spui asa ceva, e de-a dreptul sfidator !!! In primul rand, nici macar nu e meci de fotbal asta!! In al doilea rand, se infrunta finul cu nasul, deci miroase a complot, daca nu chiar "compot" !! In a treilea rand, romanii nu se mai uita de multa vreme la circul asta de 2 lei , in care se stie dinainte rezultatul ! Mai bine va uitati la o partida de Pentaque !!
nuu am jucat pe un bilet 1/1 pauza final adica si pe una peste 3.5 la meciul asta ar fi prea de tot sa iasa 6-1:)) am zis sa pun da mna este exagerat, n-am riscat am cote peste 3.50 la ce am jucat, pe fiecare pronostic.
Bonetti nu are timp sa raspunda ca joaca din 3 in 3 zile
asta daca nu cumva nasu cu finu o pun la pace!!!!
bate dinamo lejer :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.