Alte știri din fotbal
FC Hermannstadt - FC Voluntari, în prima manșă a barajului de promovare/menținere » Echipele probabile + cote
0
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Știri din fotbal internațional
Hansi Flick, supărat pe jucătorii săi: „Campionii trebuie să fie mereu campioni”
0
Andrei Vlad a retrogradat și a rămas fără echipă
0
Fostul jucător al Craiovei, dorit de echipa lui Alexandru Mitriță
0
Cristi Chivu și-a anunțat planul pentru vara care bate la ușă: „Mondialul 2026?! Asta e prioritatea mea”
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cea mai dură reacție după Palme d’Or-ul câștigat de Cristian Mungiu: Cannes ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Un bloc în construcție s-a prăbușit în miezul nopții. 19 oameni sunt dați ...
Libertatea
Gata cu scandalurile mititelule...ia bagajele si pleaca.Ne-am saturat. De cand ai venit numai scandaluri:cu fostii jucatori, cu actualii jucatori, cu antrenorii(cu majoritatea ai pierdut procesele), cu suporterii, cu autoritatile,gata...nu te mai suportam...
domnule dragomir hirtia semnata in alb sau cu martori dak nu este inregistrata in aceiasi zi la notar este falsa nu are niciovaloare cumnatul meu a avut cumparat de parinti un loc de casa de la alta persoana si au facut act de mana cu cate 2 martorii de ambele partii fara a se duce la un notar sa o inregistreze dupa 8 ani fata acelui om sa maritat si acum ia luat locul de casa nu au nicio valoare dak nu sunt inregistrate la notar si knd a vb astea doi era si satana in studiou dc nu a vb pana atu
Eu am spus ca prazarii se vor desfinta, urmeaza porumbeii....:))
echipa asta a ajuns de rasul lumii, o conducere de circari
Comentati sa va aflati in treaba mah? Cum adik au muscat mana care i-a hranit? Ei au prestat un serviciu, au muncit, nu au cersit. Cine are caracter ramane la greu cu burta goala si-si distruge viitorul pentru un boovean? Duceti-va mah la garla.
Doi "grei" ai fotbalului romanesc, comentaza: sclavie, amatorism, ticalosie. Cum au putut sa-si aduca aminte cuvintele dupa atata timp, adica 24 de ore?
ehe la acesti doi serpi se potriveste expresia:dupa razboi multi viteji se arata.Au muscat mana care ia hranit,stiu ei ce este amatorismul?Sau profesionalismul?Le=a sucit javra de piturca mintile,mai bine asa,acum vedem cine are caracter si ramane la greu alaturi de Craiova,Iubesc U.Craiova neconditionat si la bine dar mai ales la greu.
ehe la acesti doi serpi se potriveste expresia:dupa razboi multi viteji se arata.Au muscat mana care ia hranit,stiu ei ce este amatorismul?Sau profesionalismul?Le=a sucit javra de piturca mintile,mai bine asa,acum vedem cine are caracter si ramane la greu alaturi de Craiova,Iubesc U.Craiova neconditionat si la bine dar mai ales la greu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.