Alte știri din fotbal
A speriat granzii în tricoul lui U Cluj și vrea să dea gol și cu Dinamo: „Suntem siguri pe calitățile noastre”
0
„Semnează, plătesc banii jos!”. Transferat fulger de FCSB, dezvăluie o lecție prețioasă: „Am căzut”
0
Fostul coleg al lui Chiricheș nu vede cu ochi buni situația veteranului de la FCSB: „M-ar fi deranjat rău de tot”
0
Costel Gâlcă primește credit total din partea lui Adrian Iencsi: „Cred că el va face lucruri foarte bune la Rapid”
0
Știri din fotbal internațional
Julio Baptista tocmai a fost prezentat! Cu cine a semnat fostul atacant al lui CFR Cluj
0
Fostul fundaș al lui Tottenham i-a criticat vehement pe jucători: „Nu sunt suficient de buni”
0
Marie-Louise Eta, prima antrenoare a unei echipe masculine din Bundesliga: „E un subiect important pentru alții, dar nu și pentru mine”
0
Legenda lui Arsenal, sceptică înaintea meciului decisiv cu Manchester City: „Mă aștept să pierdem, echipa este greu de urmărit”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
2
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ilie Bolojan poate rămâne prim-ministru fără PSD. Ce se întâmplă dacă ...
Libertatea
Cât costă independența energetică pentru o casă de 100 mp în România
Adevărul
Trofeul Antrenorul Anului, cel mai relevant premiu de profil din presa ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
eu am vazut pe Limbricul Junior fluierand un fault in atac, cand fundasul era cu ambele brate pe jucatorul lui U, care era si cu spatele... inca ma crucesc cum cineva normal a putut vedea ceva la faza aia... la fel ca la hentul care a precedat golul 2. Aia a fost a tusierului. Nu stiu daca a avantajat pe cineva, dar au fost niste decizii atat de caraghioase, incat am simtit ca ma prostesc si eu doar privind. Avram, Petrescu... ce cauta rebuturile astea in arbitraj?
Cam are dreptate Ganezu', avramica, nu prea le are cu arbitrajul, o fi intentionat ori nu, cine stie.
Penalti nu ,hent clar mulatru ala inainte . Mingea a plecat din piciorul atacantului cu mult inainte ca Dolha sa-l secere ,poate fi galben/rosu dar nu penalti . Cum sa dai penalti la o interventie in afara jocului .:) In rest minim galben la ala mai negru un pic . Scoteam sigur un egal ,puteam si castiga daca nu adormeam in a doua repriza. Eu zic ca nu avem atacanti deloc ,un fundas si un mijlocas cetral minim . Dedu fuge dupa fluturi,Ganea exagereaza puteam lua gol si daca nu ne fura arbitru ,ii vina noastra in primul rand
Ce e un antrenor? E cumva un om de stiinta, vreo minte sclipitoare a umanitatii? Nu. E un un nimeni intelectual care castiga bani din fotbal.
Ganezule ciocu mic si joc de glezne
Ati castigat pe drept spun eu. Asta e, valoarea jucatorilor lasa de dorit in tabara noastra. Au fost greseli grave de arbitraj, insa un antrenor are dreptul al o opinie! Ce nu inteleg eu, sa imi fie scuzata nesimtirea: de cand va luati dvs domnilor la per tu cu un antrenor? De unde pana unde calitatea asta din spatele tastaturii?
Nu am vazut a doua repriza.... dar am vazut-o pe prima. Ganea sa se uite la reluari sa vada cu au dat ei gol dupa un fault clar (posibil chiar cartonas galben, ca asa se da cand sari cu cotul in fata). Penaltyul iarasi mi s-a parut acordat corect. Ce tot comenteaza??? I-am vazut eu interviul.... zicea ca nu a auzit de regula asta noua ca daca vine pasa de la un fundas si atacantul e in offside, se opreste jocul. Pai a cui e vina ca el nu stie??? Traieste din fotbal, ar trebui sa stie tot... asa cum fac toti oamenii in profesia lor!!!
Nesimtit ca ti-a facut cadou un gol ? De ce esti neserios?
Ganezule, vezi mai bine de fotbaliatorii tai. Nu-s buni nici sa care bagalele fotbalistilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.