Alte știri din fotbal
De la coleg cu Hagi la visul Mondialului 2026! Marian Ivan vrea România sus pe harta fotbalului: „Mereu am fost optimist”
0
De necrezut » Csikszereda se bate cu Szoboszlai pentru „Momentul sportiv al anului” în Ungaria
1
Primul transfer oficial al anului în Superliga: „Cel mai bun mijlocaș”
0
Olaru are „anomalia” lui Dembele: cazul uimitor al mijlocașului de la FCSB
5
Știri din fotbal internațional
Primul nume pe lista lui Chelsea, după demiterea lui Maresca » Anunțul lui Fabrizio Romano
0
Dezvăluiri despre Mourinho în perioada petrecută la Real Madrid: „L-am văzut făcându-l pe Cristiano Ronaldo să plângă”
0
Antrenorul insistă pentru Umit Akdag: cap de listă pentru colosul din Super Lig
0
Naționala care a scris istorie la Cupa Africii pe Națiuni: s-a calificat în optimi fără niciun gol marcat!
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
1
Nu a mai fost atât de rău din 1973. Gigantul rus Gazprom pierde cea mai ...
Libertatea
Haos de Revelion în Amsterdam: violențe fără precedent, doi morți din cauza ...
Adevărul
Singurul sezon în care în Italia nu s-a acordat titlul de campioană la ...
GSP SPECIAL
Donald Trump îl acuză prima oară pe Vladimir Putin că stă în calea păcii în ...
Libertatea
ha ha, nu era si mircea badea prin tribune, sa se ia de CIOCAN?
... ganditi-va ce impact ar avea realizarea acestui front comun in mass media, lucru de care avem nevoie si de care ar trebui sa profitam la max.Stiu ca aceasta idee e greu de pus in practica din cauza rivalitati celor doua galerii, dar trebuie incercat.
FC Militzia Bucuresti... Asta a facut borcica din Dinamo... Nasol de voi, nasol si de noi cu conducatorii de r.ahat ai cluburilor... Niste parvenitzi care cred ca banii lor sunt mai importanti decat iubirea suporterilor pentru echipa! Atata timp cat vor privi cluburile (doar) ca pe niste simple afaceri, nu va fi liniste si nu va fi spectacol...
Totul porneste tot de la fani, paradoxal! V-am spus ca orice fan cu mintea la cap nu poate tine cu aceste relicve comuniste, S&D. Candva pe timpul lui Bratianu eram si noi un popor drept si mandru; acum avem echipele "fanion" ale tarii infiintate de rusi! Daca aceste echipe n-ar avea fani n-ar avea nici conducatori ptr. ca s-ar desfiinta. Ele oricum vor ramane intotdeauna la fel, cu conduceri pe tipic comunism, care vor calca oameni in picioare.
MI-AR PLACE SA CITESC INTR-O BUNA ZI PE GSP "BORCEA , TURCU SI BECALI SUNT COLEGI DE CELULA LA JILAVA" BECALI INCEARCA DIN RASPUTERI SA-SI TRANSFERE ALATURI SI VERII (N.R. GIOVANNI SI VICTOR), DAR INTAMPINA REZISTENTA DIN PARTEA DIRECTORULUI PENITENCIARULUI COLIBASI , UNDE ACESTIA SUNT "CAZATI". CE SPUNETI??? NU AR FI O ZI FERICITA???
Nu stiu ce va povestit voua asa zisii martori dar eu am fost in tribuna si am vazut exact ce sa intamplat.Aia care au facut presiune si l-au injurat pe turcu si borcea erau niste fete dubioase.Nici macar nu stateau in tribune ci linga bara de intrare de la sectorul 4,se postasera chiar sub loja lui turcu si a lui borcea si erau foarte agresivi in limbaj,asa ca lasati vrajeala.Aia care arau in civil arau de la jandarmerie, sunt tot timpul pe Dinamo.Oricuim am impresia ca Victor Becali ii cunostea
pai ciocane tu te ai asociat cu aceasta lume antisociala(badea,borcea,turcu,fratii becali)in tribuna la meciuri ce am fost noi langa ei am facut noi galerie la meciul cu pao?noi suntem cercetati in dosarul transferul sau prietenii tai?
Nu mai exista cale de intoarcere cu de alde Turcu,Borcea si verii Becali.La fiecare maci trebuie sa simta ostilitatea noastra,durerea noastra ca isi bat joc de un simbol, numai ca sa le mearga lor afacerile.Rusine!
singura solutie e ca suporterii, chiar daca iubesc Dinamo foarte mult, sa nu mai vina la stadion. Sa fie returnate abonamentele si sa iubeasca Dinamo din fotoliile de acasa. Nu trebuie lasati sa imprumute mijloacele ciobanului! In scurt timp o sa ii roage pe suporteri sa vina la stadion! R.ahatii astia din conducere se cred inteligenti, dar haideti sa fim mai inteligenti ca ei!
acesta este limbaj de intelectual... de inginer... de medic...in nici un caz nu este HULIGAN ... este doar un contestatar al sefilor de la Dinamo ... Bravo !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.