Alte știri din fotbal
MM Stoica anunță că un francez poate semna cu FCSB: „Suntem în discuții să vină!”
0
Antrenorul portughez din Superliga a mai făcut un transfer » Jucătorul crescut la academia lui River Plate a semnat
0
BURSA TRANSFERURILOR în Superliga » Mișcări de trupe la Rapid, FCSB, U Cluj și CFR
1
A impresionat în Superligă și este dorit la campioana Bulgariei! Prețul? 1 milion de euro
0
Știri din fotbal internațional
Happy-end! Mama eroului din meciul cu Spania poate călători în SUA
0
Scandal incredibil la Mondial! E acuzat că face echipa după cum spun mamele jucătorilor: „Întreab-o dacă poți să-l scoți”
0
SUA - Australia, pentru primul loc în Grupa D la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Efectul noilor reguli impuse de FIFA » Cum se modifică timpul efectiv de joc raportat la ultimele două Mondiale
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Unul dintre cei mai apropiați oameni de Nicușor Dan regretă că l-a votat: ...
Libertatea
De ce vin nepalezii, srilankezii și indienii să muncească în România. Ce ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
termina ma cu ivan si rotariu care is plecati in strainatate de 3 sezoane si inca tot rezerve
Ultimul pupincurist becalian: Teja. Si in plus isi saboteaza echipa care l-a hranit pana acuma: Gazul Metan.
Asta Cristea nuci el nu stie ce va juca la Steaua.Astea-s marile transferuri de la Gaz Metan .E clar .0 sanse la titlu.Singurul care ar ajuta e Matei ,daca vine sau Tandia restul umpluturi.Unde sunt Rotariu,Ivan chiar Burca ca tot se laudau cu transferuri.Burca e cel putin doua clase peste Cristea ca fundas
Buna achizitie , un fundas care da pass LA atacanti. Bravo Jiji !
Dumbzi, nu te odihnești și tu un pic ? Nu de alta, dar o să intri de muncă prelungit, până se întorc familiștii în redacție (după 7 ianuarie 2019) !
Uite ca si gsp este treaz , nu-l scapa din radar deloc pe ciobanul/infractor . Foarte frumos dar aceasta tranzactie s-a facut acum 17 zile mai precis pe 01.04 2020 . La asa articol asa comentarii ...
Mi-aduc aminte ca acum muIti ani ne-a jijjji a transferat practic toata Unirea Urziceni, campioana in exercițiu la vremea respectiva. In meciul direct, la cateva zile dupa tranzacție, desi UU nu aveau suficienți jucatori sa umple foaia de arbitraj, fcsb a mancat o bataie jenanta ... Evident nu au luat nici campioantul in acel sezon. Cam ce credeți ca va realiza luand jucatori de la o echipa de play out!? :-)))) Bravo ne-a jjjijji! :-))))
de unde stii? asa e/era si tandia..hahaha...va prostesc gesepistii cum vor muschii lor...hahaha
Iulian Cristea, un transfer foarte bun pentru echipa ilfoveană FC FCSB Popești Leordeni.
Incet, dar sigur, FCSB isi asigura "viitorul", transferand de la Gaz Metan Medias trei jucatori pe care va plati in jur de 350-400.000 euro. Dupa cum se vede, "banii sunt scumpi", astfel ca si piata transferurilor va fi in regres, mai ales ca iluzoria oferta a Lyon de 6 milioane de euro pentru Tucudean este de fapt... 800.000 iar Sumudica a oferit pentru Ionita III de la CFR numai 400.000 euro. Ma intreb daca in aceste conditii, ce va face Hagi? Dupa cum se vede pista FCSB pare abandonata iar in strainatate... orizontul nu este prea clar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.