Alte știri din fotbal
Note GSP la Oțelul Galați - Universitatea Craiova » Fotbaliștii care abia au trecut clasa + doi jucători cu 3 și 4
0
De ce nu a sărbătorit Monday Etim golul din Oțelul - Craiova
0
Două nume noi la FCSB » Mihai Stoica, în direct: „Chiar acum am primit” + Ce se întâmplă cu Ngezana
0
Filipe Coelho a dezvăluit antrenamentul secret al Universității Craiova: „Mai facem asta ca să fim pregătiți”
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona a dat lovitura în mercato! Anunțul lui Fabrizio Romano
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Real Madrid și Barcelona au făcut spectacol în amicale, înainte de debutul în La Liga
0
Ce a spus Enzo Maresca după ce Manchester City a fost umilită în Supercupa Angliei: „Sunt dezamăgit”
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Mateea Petrescu, PR-ul fraților Tate a vorbit despre sfârșitul „domniei” ...
Libertatea
Gata , nu se mai poate comenta la Ita-Irl ! numai 25 de min a mers : ))))
E in spiritul european aceasta decizie. Trebuie sa progresam prin noi , problema este daca avem capacitatea si conditiile necesare ptr. a asigura continuitatea unei echipe. Cu multe taisuri aceasta hotarare.
da cu biciu pe ei :))))))
P3ntru c4 51nt l4 r351t4 51 4m o4m3n1 l4 lucru !!!
ceata de zambieni primeste nationalitate romana ? :))))))
Chiar ma miram ca n-ati aparut , ati schimbat tura si v-ati predat echipamentul?( nu ma refer la arme de foc, doar la tastaturi, banuiesc ca le aveti gravate:)))
In sfarsit o decizie normala si de bun simt!!!
d3 c3 nu m41 1ntr1 n04pt34 ? (p4p4g4lul3)
Iar te lupti cu prostii ? Nu mai risipi gloantele , doar asa a facut si Adolf cu natia maro : cand a vazut care sunt costurile plumbilor a apelat la Cyclon B . Daca nu le dai importanta, se sfarsesc ca si loviti de gaz si arata ca un paun la care pirandele si puradeii i-au furat penele .
Vr31 54-t1 d4u b3lengh3ru7 ? : )))))))))) p4p4g4lul3 !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.