Comentarii (364)
chiorul
chiorul  •  05 August 2020, 15:32

Formatul cu 16 e bun, deșii personal aș fi optat pentru 8 în play-off, 8 în play-out. Dar avem, negreșit, boala "barajelor"... Cum să ai meci pt prezență în cupă europeană între locul 3 și locul 7 ? Păi locurile 4, 5 și 6 de ce le mai avem? Păi locul de Europa rezultat din câștigarea cupei Românicii de ce-l mai avem? Sau vi se pare că avem un așa valoros campionat că și ăia de pe 13 ( zic de câinii mei, să nu supăr pe nimeni, da...) pot juca în cupele europene? Reveniți-vă mă, asta-i o inepție mai mare că ăia cu clasamentul pe baza punctelor realizate exclusiv în play-off!!!

manutd.steaua
manutd.steaua  •  05 August 2020, 15:32

CEL MAI MARE BLAT DIN FOTBAL,pe care toata lumea il stia de mai bine de o luna! :)))

viforul
viforul  •  05 August 2020, 15:32
Postat de mario_rdfe pe 05 August 2020, 15:26

Pai nu vor sa plateasca in plus, din cauza faptului ca nu se disputa toate meciurile acum...se compenseaza !

Dacă tu cumperi o piine și in drumul spre casa se întîmplă ceva și pierzi puimea, magazinul nu ți-o înlocuiește! Nu in România! E un risc asumat cind ai cumparat-o!

1274464749300910
Robert Sergiu  •  05 August 2020, 15:31

Dinamovisti asa porniti sunt incat nici nu realizeaza ca aici se discuta subiectul x Ei au razboi cu aia care zic,,DINAMO IN B,,bla bla bla

caineleluiharry
caineleluiharry  •  05 August 2020, 15:31

Doar Dinamo Bucuresti ...Cum sa nu fii mandru sa sustii aceasta minunata echipa! Dupa incendierea peluzei din Ghencea si minunea de la Liberec, inca un motiv de sarbatoare pentru minunatii suporterii dinamovisti. Dor un ordin a fost necesar, sau poate o incantatie a unui batran dinamovist a facut on noua minune, 14 s-a transformat in 16. Doar apa transformata in vin bate aceasta minune minunata.

mario_rdfe
mario_rdfe  •  05 August 2020, 15:30

Ce este la stadion ! Bravo caini ! nu isi bate nimeni joc de noi ! SALVAM DINAMO !

florar
florar  •  05 August 2020, 15:30
Postat de tivireli pe 05 August 2020, 15:29

Mai oameni buni, sunt prea mulți aici ce nu știu ce spun. Situația asta este pt ca nu s-a desfășurat normal campionatul. Și este normal sa nu sufere nimeni nedrept. Stați liniștiti ca Târgoviște v-a câștiga barajul. Cât privește Mioveniul, este prea aproape de Pitești. Nu vor suferii

Dar Petrolul,Rapidul...ele nu merita o sansa?

magic4ever
magic4ever  •  05 August 2020, 15:30
Postat de viforul pe 05 August 2020, 15:28

Da, cu 7 puncte......

Una este cu amatorul de Mihalcea pe banca si una este cu Multescu care are experienta in antrenorat...

dinamsam
dinamsam  •  05 August 2020, 15:29

Pentru domnul tivireli.

tivireli
tivireli  •  05 August 2020, 15:29

Mai oameni buni, sunt prea mulți aici ce nu știu ce spun. Situația asta este pt ca nu s-a desfășurat normal campionatul. Și este normal sa nu sufere nimeni nedrept. Stați liniștiti ca Târgoviște v-a câștiga barajul. Cât privește Mioveniul, este prea aproape de Pitești. Nu vor suferii

  • 1
  • •••
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • •••
  • 37
Comentează