Alte știri din fotbal
Florin Tănase a semnat contractul! » Declarații la aeroport: „Nu știu câți fotbaliști ar fi renunțat la atâția bani”
4
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
3
Dinamo și-a prezentat noul transfer » Contract pe trei sezoane
3
El e „lovitura” încercată de MM Stoica? Jucătorul intrat pe lista FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Pedeapsă! Le-au anulat zborul cu care trebuiau să se întoarcă acasă, după rușinea de la Mondial
0
Africa face legea la Mondial: număr impresionant de naționale calificate în șaisprezecimi » Asia, mult sub așteptări
1
Trecut de coșmar pentru eroul Austriei la Mondial » A suferit aceeași gravă accidentare de trei ori
0
Lautaro, primul gol la o Cupă Mondială: „Asta e tot ce contează”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
si va mai zic una care se poate lua in calcul daca printro minune academia depaseste dinamo in clasament, adica dinamo ajunge pe loc de retrogradare, la anu vom avea 20 echipe in liga 1
Si uite asa Comisia de Disciplină isi ajuta echipa de suflet sa mai ramana inca un an in liga 1, parca vad ca la baraj ,daca ajunge dinamo la baraj desi nu cred, va fi ajutata sa urce cu cateva lovituri de la 11 metri in meciuri cheie, sa urce mai mult in clasament. reiau daca ajunge dinamo la baraj va juca cu cea mai slaba echipa din liga doua si va primi arbitri pro dinamo care le va da 11 metri 1-2 asa ca sa fie siguri ca raman in prima liga. eu nu inteleg de ce se mai chinuie dinamo sa joace sa fim seriosi ca ei au imunitate la a parasi liga sunt alti care ii ajuta sa stea in liga 1 inafara terenului sunt sigur ca la anul va fi la fel
Depunctati-i pe toti de la 1 la 13 cu cate 55 de puncte si decalarati-o campioana pe dinamu!!!
Fugi la nani!
Are dreptate cqarnatule
Tu parca nici n-ai auzit de UEFA!
Plus ca e in cooperativa!
mai ceva decit omida esti)) sufera cu decenta nefericitule
Prietenas, lasand la o parte faptul ca Gazul mai ia vreun punct anul asta doar in visele tale umede, chiar daca s-ar intampla asta tot va retrograda pt ca nu are cum sa ia licenta. Asa ca mai bine razi tu acum ca sa fii sigur ca vei rade, pentru ca dupa sigur vei plange. Apropo am vazut ca ai scris intr-un post ca Rapid ii da cu terenul in cap lui Dinamo sambata. Sper sa-i dea cu terenul in cap exact cum i-a dat in tur cand Rapid era mult mai in forma, nu era praf ca acum.
Fotbalul românesc, precum si presa de sport din România sunt controlate de foștii securiști și/sau de odraslele lor. Distrugerea sistematică (chiar si din interior!) a lui Gaz Metan, pentru salvarea echipei fostei securități comuniste, nu e ultima nelegiuire din Liga 1. Nu! „Ca să nu rămână repetent și anul acesta”, Dinamo urmează să fie săltată mai sus de locul de baraj, ca să nu riște să piardă barajul. Asa că, dacă in play-out Dinamo nu va acumula puncte suficiente pentru a părăsi locul (periculos!) de baraj, o altă echipă va intra in malaxorul FRF, va fi depunctată precum Gazul, si va fi adusă in clasament sub Dinamo! Sunt in pericol Mioveni, echipa lui Mititelu si Chindia. Dar, culmea!, niciun gazetar nu atacă FRF că salvează (incă o dată ilegal și imoral!) pe Dinamo! Domnul Ioanițoaia, cel care a scris in ultimii ani zeci si zeci de articole, in care l-a atacat pe Burleanu, acum tace mâlc! De ce oare? I-a devenit, brusc, simpatic șeful FRF?... Și se tot minte că se dorește redresarea fotbalului românesc. Bravos, națiune!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.