Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
1
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Cum a comentat Scaloni imaginea virală cu Leo Messi din timpul meciului Argentina - Iordania » A stârnit hohote de râs la conferință
0
Kalajdzic, eroul Austriei: „Am rămas înlemniți. Nu știu ce s-a întâmplat!” » Arnautovic: „La 2-3 am crezut că s-a terminat”
0
Câți bani a câștigat Istvan Kovacs după ce i-a arbitrat pe Lionel Messi și Argentina la Mondial
0
Selecționerul a răbufnit după acuzațiile de blat: „În mod normal, la 2-3 ești mort. A fost ca la Hollywood”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
si va mai zic una care se poate lua in calcul daca printro minune academia depaseste dinamo in clasament, adica dinamo ajunge pe loc de retrogradare, la anu vom avea 20 echipe in liga 1
Si uite asa Comisia de Disciplină isi ajuta echipa de suflet sa mai ramana inca un an in liga 1, parca vad ca la baraj ,daca ajunge dinamo la baraj desi nu cred, va fi ajutata sa urce cu cateva lovituri de la 11 metri in meciuri cheie, sa urce mai mult in clasament. reiau daca ajunge dinamo la baraj va juca cu cea mai slaba echipa din liga doua si va primi arbitri pro dinamo care le va da 11 metri 1-2 asa ca sa fie siguri ca raman in prima liga. eu nu inteleg de ce se mai chinuie dinamo sa joace sa fim seriosi ca ei au imunitate la a parasi liga sunt alti care ii ajuta sa stea in liga 1 inafara terenului sunt sigur ca la anul va fi la fel
Depunctati-i pe toti de la 1 la 13 cu cate 55 de puncte si decalarati-o campioana pe dinamu!!!
Fugi la nani!
Are dreptate cqarnatule
Tu parca nici n-ai auzit de UEFA!
Plus ca e in cooperativa!
mai ceva decit omida esti)) sufera cu decenta nefericitule
Prietenas, lasand la o parte faptul ca Gazul mai ia vreun punct anul asta doar in visele tale umede, chiar daca s-ar intampla asta tot va retrograda pt ca nu are cum sa ia licenta. Asa ca mai bine razi tu acum ca sa fii sigur ca vei rade, pentru ca dupa sigur vei plange. Apropo am vazut ca ai scris intr-un post ca Rapid ii da cu terenul in cap lui Dinamo sambata. Sper sa-i dea cu terenul in cap exact cum i-a dat in tur cand Rapid era mult mai in forma, nu era praf ca acum.
Fotbalul românesc, precum si presa de sport din România sunt controlate de foștii securiști și/sau de odraslele lor. Distrugerea sistematică (chiar si din interior!) a lui Gaz Metan, pentru salvarea echipei fostei securități comuniste, nu e ultima nelegiuire din Liga 1. Nu! „Ca să nu rămână repetent și anul acesta”, Dinamo urmează să fie săltată mai sus de locul de baraj, ca să nu riște să piardă barajul. Asa că, dacă in play-out Dinamo nu va acumula puncte suficiente pentru a părăsi locul (periculos!) de baraj, o altă echipă va intra in malaxorul FRF, va fi depunctată precum Gazul, si va fi adusă in clasament sub Dinamo! Sunt in pericol Mioveni, echipa lui Mititelu si Chindia. Dar, culmea!, niciun gazetar nu atacă FRF că salvează (incă o dată ilegal și imoral!) pe Dinamo! Domnul Ioanițoaia, cel care a scris in ultimii ani zeci si zeci de articole, in care l-a atacat pe Burleanu, acum tace mâlc! De ce oare? I-a devenit, brusc, simpatic șeful FRF?... Și se tot minte că se dorește redresarea fotbalului românesc. Bravos, națiune!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.