Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Mesaj pentru haterii talpanisti: Hai sa-i lasam pe cei de la Dinamo sa discute la subiect despre meciul lor!!! Gabi Safta e live...Vizionare placuta..stiu ca va roade!
O prima repriza la fel de slaba ca prima din meciul cu Botosani..la fel, zero ocazii...Sa vedem daca se repeta repriza secunda, una foarte buna. E clar, mai avem nevoie de transferuri..cel putin inca 3 ..atacant, mijlocas central. Astept doua schimbari la pauza, Borja Valle la Borcea si Fabrinni la Rauta, sa jucam cu un singur mij defensiv, Gol ! Gazul este de batut, nici ei nu joaca mare lucru!
cei din vitan barzesti tot se plang ca nu isi primesc salariile,dar sa piarda cu sibiul si botosaniul nu s-au gandit. ba fraierilor daca nu pierdeti nu sunteti in postura sa amenintati cu ceva. pierdeti bah blatisti nenorociti.
E vomitiv ... Gâdea pe lângă Safta e ... filozof! :-))) it’s something of an acquired taste ca sa spunem asa, unul fcsbist desigur. :-))))
singurul lucru bun in toata faza asta este aptul ca orice s-ar intampla suntem asigurati de faptul ca Steaua o sa fie tot in liga 1. pe Steaua se bate o tara intreaga. pe rapid au lasat-o astia sa se desfiinteze si urmeaza acum si vitanul barzesti. pe ei nu ii vor nimeni,pe noi ne vor toti.
Gata ma cu anunturile despre saituri prono?
Dinamo cea mai sigura candidata la retrogradare. Oare ce se mai vrea de la Dinamo? Anul asta s-a terminat cu Dianmo sigur. Retrogradare garantata si desfiintare. Retrageti Dinamo din campionat imediat. E mai onorabil
Cardoso, Velisar, Sanoh pe banca... sa mai aduca cativa cehi Dusan asta, de erau astia 3 in teren gazu avea 2-0 minim.
Pimpao zero la pauză
asa spui de parca nu se stia asta. pai cum bah sa aduceti un antrenor pe care si negoitza si la permis? wtf? singura diferenta este ca lui negoitza ii este frica sa va bage in faliment dar spaniolilor astia cu sediul intr-o garsoniera nu le este frica. 4 etape inseamna parca 15% din sezonul regulat ca sunt 26 de etape si astia dupa 15% din campionat cu contra pe banca au 3 puncte si zero victorii. wtf?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.