Comentarii (782)
sa_tot_radem_de_fc_fcsb
sa_tot_radem_de_fc_fcsb  •  25 August 2019, 22:45
Postat de rocky2 pe 25 August 2019, 22:44

Apoi urmeaza tripleta letala: Viitorul, Craiova, CFR!

Îi bat ăia de le sună apa în cap. CFR Cluj le dă zece. :))

llocomotivalibera
llocomotivalibera  •  25 August 2019, 22:44

Gigi desfiinteaza clona... banii sunt pt fete

alexxxander
alexxxander  •  25 August 2019, 22:44
Postat de bercean pe 25 August 2019, 22:43

Haterii se bucură azi, însă joi își taie venele.

Ne bat si portughezii! Intre timp am pierdut un nou campionat si nu-i nici septembrie!:)))

sa_tot_radem_de_fc_fcsb
sa_tot_radem_de_fc_fcsb  •  25 August 2019, 22:44
Postat de roja_azul76 pe 25 August 2019, 22:43

Ești un exemplu de prostie patologica!

*** mă FîCîSîBî-istule penibil!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

llocomotivalibera
llocomotivalibera  •  25 August 2019, 22:43

Desfiintzarea

sa_tot_radem_de_fc_fcsb
sa_tot_radem_de_fc_fcsb  •  25 August 2019, 22:42
Postat de Daniel Irimescu pe 25 August 2019, 22:39

Ciorba ala de tot risul .

E perfect pt clona FC FCSB. Îl vrem și pe Donkor! Adu-l Gigi! E liber de contract. Profită!

llocomotivalibera
llocomotivalibera  •  25 August 2019, 22:41

Unde ie haterii lui meme..

sadikul
sadikul  •  25 August 2019, 22:40
Postat de Daniel Irimescu pe 25 August 2019, 22:39

Ciorba ala de tot risul .

a intrat si grasul tau ...a atins mingea ???

rocky2
rocky2  •  25 August 2019, 22:40

A eliminat 2? Oricum Bizonul ocupa teren cat 3!:)))

sammy.d
sammy.d  •  25 August 2019, 22:40
Postat de kordell pe 25 August 2019, 22:37

Aici se rade de fecesebeuu ?

Nu, aici se rade FCSBeul, te bagi? )))

  • 1
  • •••
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • •••
  • 79
Comentează