Comentarii (782)
jim_raynor
jim_raynor  •  25 August 2019, 23:57
Postat de adriann_ pe 25 August 2019, 23:51

Cum se zice "manita" in portugheza? :)))

eu sunt curios ce ar posta pe facebook memeaua dupa meciul asta.... dar a disparut ca delicatesa turceasca ... in iarba!

alexxxander
alexxxander  •  25 August 2019, 23:56
Postat de adriann_ pe 25 August 2019, 23:56

30 pe putin.

5 cu tot cu cei din diaspora!!!

adriann_
adriann_  •  25 August 2019, 23:56
Postat de samertx pe 25 August 2019, 23:55

Așa metre, sunteți, cel puțin, 17-18 milioane de steliști!

30 pe putin.

llocomotivalibera
llocomotivalibera  •  25 August 2019, 23:55
Postat de adriann_ pe 25 August 2019, 23:51

Cum se zice "manita" in portugheza? :)))

Fcfc5b

samertx
samertx  •  25 August 2019, 23:55
Postat de bercean pe 25 August 2019, 23:49

Steaua are e susținută de aprox. 30-40% din populația României adică Steaua are undeva între 6-8 milione de suporteri, evident că haterii sunt și mai mulți, intotdeuna cei mai buni stârnesc invidie și hatereala din partea adversarilor.

Așa metre, sunteți, cel puțin, 17-18 milioane de steliști!

davidblack
davidblack  •  25 August 2019, 23:54
Postat de moshu...shukaru pe 25 August 2019, 23:50

Gata, am înțeles aluzia. Mă întorc pe Digi (oricum, mă așteaptă toți cei „din vechi”, care au postat ani de zile aici). Spor la cenzură !

o sa-mi fac si eu cont pe digi

samertx
samertx  •  25 August 2019, 23:52
Postat de moshu...shukaru pe 25 August 2019, 23:50

Gata, am înțeles aluzia. Mă întorc pe Digi (oricum, mă așteaptă toți cei „din vechi”, care au postat ani de zile aici). Spor la cenzură !

Mai stai, metre. Să ne luam ban la unison. :))

103556593955789
Clau Alex Berdei  •  25 August 2019, 23:52

hahaha. Ciobanasul spunea ca le da cu COEFICIENTUL IN CAP la adversari:). S-ar putea sa nu mai conteze la sfarsitul sezonului:).Nu prind play off-ul sezonul asta.Pot prinde EUROPA doar prin cupa Romaniei;)

adriann_
adriann_  •  25 August 2019, 23:51

Cum se zice "manita" in portugheza? :)))

fremenul
fremenul  •  25 August 2019, 23:51
Postat de bercean pe 25 August 2019, 23:33

Pai crezi că s-ar agită toți haterasii ăștia pe aici daca FCSB n-ar fi Steaua ?

Vreau doar sa ne mai furati identitatea, sa platiti prejudiciul si sa va asumati ca sunteti fcfcsb 2003 Popesti Leordeni. Atunci nu voi mai avea nimic cu ***. Pana atunci, va urez sa va prinda SFANTA DESFIINTARE! Primul pas e joi.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • •••
  • 79
Comentează