Alte știri din fotbal
Csikszereda cere ajutorul Guvernului României pentru a ieși din impas: „Valorează 20 de milioane de euro!”
0
Sepsi - U Cluj, „acasă” pentru ambele formații » Echipele de start
0
Reacție tare după Dinamo - Craiova: „Nu, nene, nu mai căutați explicații la olteni!” » Cine ar trebui strunit în „haită”
2
Din ce cauză e nevoită FCSB să părăsească stadionul Steaua: „E ca la un avion!”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
6
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
A treia dronă doborâtă de un avion F-16 în spațiul aerian românesc în ...
Libertatea
Jaf de peste un milion de lire în UK: cum au spart patru români 449 de ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Tutor 3.0, noul sistem care monitorizează șoferii pe autostrăzile din ...
Libertatea
exact. dar macar ii pacalesc pe prostii de la vitan barzesti sa creada ca gaz metan medias este ca si picata si vitan barzesti nu mai trebuie sa faca puncte. sa vezi ce o sa rad luna viitoare cand gaz metan medias isi ia licenta si o sa fie la vreo 15-18 puncte peste vitan abrzesti in clasament. ha ha ha.
Ei, na!! Dinamo e de vina si aici, nu-i asa!??...Usca-i-s-ar mana *** care va mai scrie la comnada lui Gigi Becali!! Praful si pulberea sa se aleaga de el si de familia lui! Asa sa le ajute D-zeu!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"De luni nu mai venim la antrenamente" doar vorbe, sunt slabi, ca sa nu zic sclavi, daca au jucat 5-6 luni neplătiți, mai joacă o luna-doua și se termină sezonul.
De unde știi că au intrat banii...ai primit SMS de la banca ? Ai cumva acces la contul echipei ?
Acum e normal ca niste frustrati sa injure pe aici. Gigisti, olteni, rapidisti din toate catunurile, uniti-va! :))
Probabil se vrea desființarea echipă,pentru ca în anul competițional următor să fie o singură echipă în Liga I în județul Sibiu.Ea va promova anul acesta.
Voua cine v-a facut stadion?
pai tara militeneasca ca romania nu exista. dinamo-militie aparata de ditamai ministerul de interne bode si vela prezent in toate catunele tarii cum sa nu fie ei in liga 1 si vor sa le faca si stadion in curtea militiei lor.
Dinamo la baraj, restul e can can.
Au primit bani pe Yuri, de ce nu plătesc jucătorii??? Iar Gaz Metan e rușinos sa nu mai bage banii, te-ai angajat la drum, pai te ocupi și faci totul posibil
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.