Comentarii (58)
blocatu
blocatu  •  05 Decembrie 2018, 21:38
Postat de alskar pe 05 Decembrie 2018, 19:18

e bun egalul, ne ajută

la ce? ca osk da de pamant cu ai vostri?

100002473541087
Danut Ognean  •  05 Decembrie 2018, 20:59

hagi a scos iarasi un punct cu ajutorul arbitrului

sexilian
sexilian  •  05 Decembrie 2018, 20:32

rebu tavalitorii hacademici,cei mai buni TAVALITORI,ce dracu aduna din gazon ei stiu,cad mai bine si ca mentorul lor,tavalitul hagi..............

saviola2_8
saviola2_8  •  05 Decembrie 2018, 19:39
Postat de csa.steaua pe 05 Decembrie 2018, 19:12

face icter blatistul ... toata "filozofia" lui este .. cum sa fentam fotbalul prin simulări arbirtii si omenii (blaturi) . spectatorii nu-s orbi ... cu tot corul de pseudo gazetari .... tot se simte mirosul imbacsit de cooperativa comunista .

Nu stiu la cine te referi. Blatistii este porecla celor de la cfr cluj data de presa straina. In fine cert e ca VAR e bun ptr toata lumea.

dakesis
dakesis  •  05 Decembrie 2018, 19:13
Postat de saviola2_8 pe 05 Decembrie 2018, 19:06

Sa speram. VAR ar rezolva multe probleme si discutii inutile. Sper sa vedem Var cat mai repede!

VAR-ul nu o sa fie prea utilizat. Arbitrii nostri sunt slab pregatiti fizic, o sa le fie mare lene sa alerge pana la amrgine sa se uite pe un ecran. De cele mai multe ori am impresia ca fluiera aiurea doar ca sa se mai odihneasca. In campionatele serioase se fluiera de 3 ori mai putin decat la noi. Si arbitrii aia alearga la fel de mult ca jucatorii. La noi se fluiera foarte des, mai ales la schimbarea de posesie, tocmai pentru ca arbitrilor le e lene sa fuga in sprint catre partea opusa a terenului.

csa.steaua
csa.steaua  •  05 Decembrie 2018, 19:04
Postat de saviola2_8 pe 05 Decembrie 2018, 19:01

Greseli minore. Eu zic ca nu a influentat rezultatul. Sper sa se termine egal ...sper sa nu ma contrazica tinerii regelui.

saritorii in piscina si rosile cadou ale blatistului au zilele numarate ... vine sistemul VAR ... . o sa fie jale pt cuplul nas-fin ..

valii_sv
valii_sv  •  05 Decembrie 2018, 18:54
Postat de csa.steaua pe 05 Decembrie 2018, 18:49

99% din comentarii sunt critici la adresa viitorului in relatia lor cu arbitrii ... cand 99% zic ceva si tu te faci ca ploua ... ori esti complice ori partinitor .... REDACTIA GSP DOARME ? nici un articol pe acest subiect ? o analiza ceva a arbitrajelor din ultimul timp ? sau sunteti parte a cooperativei ?

Nu tata ca ei au treaba cu Dinamo si nu vor sa-l supere pe Hagi ! In loc sa caute de cate ori a beneficiat de jocuri in superioritate numerica Hagi ,ei le numara puricii cainilor rosii !

100002473541087
Danut Ognean  •  05 Decembrie 2018, 18:35

arbitrii i-si fac din nou datoria fata de marele rege haji

blocatu
blocatu  •  07 Decembrie 2018, 08:12
Postat de csa.steaua pe 05 Decembrie 2018, 19:43

las ca stii foarte bine cine face "omenii" ... curios cum le vedeti vOI pe toate si pe toti doar pe cuplul nas-fin nu-l observati ..... in sinea voastra stiti care-i adevarul ...

e amuzant ! nu este echipa in liga 1, de acum sau din trecut sa nu fi facut cel putin un meci "aranjat"! unele chiar mai multe! altele chiar majoritatea(directive de partid, armata, MAI, Valentin Ceausescu etc etc)! si ei il vad pe Hagi ca a participat la un meci suspect, 2-5 cu Steaua pe Ghencea! banuiesc ca si 3-2 cu Dinamo etapa imediat urmatoare tot "omenie" a fost!?

1646338025437227
Mihai Mitrofan  •  06 Decembrie 2018, 11:29

Aoleo,ce meci frumosGAZ-ARBITRUPLUS TAVALITORII.Cei mai buni de la ACADEMIE,un olandez si un francez,viitorul footballului romanesc......................

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6
Comentează