Alte știri din fotbal
FC Argeș - Petrolul, duel din etapa a doua din Superliga » Start de partidă
1
Daniel Bîrligea, prima reacție după ce s-a filmat cu logodnica Antonia pe gazonul arenei din Ghencea
0
Concluziile lui Adrian Mihalcea, după UTA - Oțelul 2-2: „Avem o mare problemă”
1
FCSB renunță de urgență la Ghencea! Unde se mută de la următorul meci
7
Știri din fotbal internațional
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
0
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Varane propune: copiii să nu mai lovească mingea cu capul până la 12 ani! Primul mare club care și-a schimbat metodologia
2
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
14
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
bravo gabriela,ai dreptate, majaru a fost si este un om deosebit.
ei au cistigat cupa campionilor cu toate ca beau si atunci nu numai cind iai vazut tu si de aia ii respect maradona se confesa lui custurita ca ar fi fost de 2 ori mai bun daca nu ar fi cele 2 mari iubite ale sale "coca - ina" acu gindestete ce ar fi fost ei daca nu erau prieteni cu bahus iar tu iti permiti sa-i judeci
ia sa inceapa nea gigisor sa aduca la club toti acesti jucatori emblema ai acestui club, STEAUA, si sa vedem dc o sa mai fie huiduit! iar despre cei de la GSP, tot respectul! dar as avea si un sfat pt voi, echipa GSP: cred ca o sa aveti un maaaare succes dc o sa scoateti macar o data pe luna cate un DVD cu un mare fost jucator al romaniei(la fel ca cel cu lacatus)! NOI, IUBITORII FOTBALULUI STIM CARE SUNT ADEVARATELE VALORI, NU CA ACTUALII INVESTITORI AI FOTBALULUI ROMANESC! RESPECT GSP
mai bine ati da exemplul lui cristian Sapunaru care are grija de Roberto baiatul regretatului Sandu Neagu...cat despre majearu numai de bine ! nu eu inchideam si deschideam carciuma La Ruginita din cartierul 13 sept. impreuna cu bumbescu,iovan si altii ! si la carciuma de vizavi de ruginita unde aveau rezervare la separeu si plecau pe la 4-5 dimineata morti de...oboseala si aveau probleme cu urcatul in masina ! credeti-ma,am vazut cu ochii mei !
partea a 2 a toata lumea stia ca le cam arde pe bautura !statea cam mult pe la"Ruginita" si vizavi la separeu(cu iovan,bumbescu,radu2 etc)stateau pana dimineata(i-am vazut eu,de abia se mai puteau urca in masina)...(chiar l-am vazut pe iovan ca avea mari probleme sa urce in masina pe la 4 dimineata)asa ca sa ma ierte Dumnezeu dar...pentru toate platesti in viata ! Sandu Neagu a platit ! si voi nu ati facut nimic asemanator cu ce faceti acum !asa ca...la gara cu voi !
DOMANE SA ADUCA CUPA CAMPIONILOR EUROPENI SI SA AJUNGA INTR-O ASTFEL DE SITUATIE E CRUNT.GIGI TREZESTE-TE SI AJUTA ACEST OM,CA DATORITA LUI AI UN RENUME CU STEAUA.
buna initiativa voastra...dar nu pot sa stau sa nu va intreb : pentru Sandu Neagu de ce nu v-a venit ideea asta acum ...sa zicem vreo 6 luni ? si mai ziceti ca nu sunteti prosteaua ! adica un rom ca Neagu (fie-i tarana usoara) nu merita atentia voastra decat...post-mortem si majearu merita totul,nu ? nu sunt rasist,sovin sau altceva dar se vede de departe cand faceti diferenta ! toate laudele si tot respectul meu pentru el ca fotbalist, dar toata lumea stia ca nu prea avea o viata fotbalistica.
cred ca sunt persoane care o duc la fel de rau ca majearu si poate ca ar merita mai mult sa fie ajutati. la urma urmei, majearu a castigat destul de multi bani in raport cu romanii obisnuiti care au stiut cum sa foloseasca banii stransi cu greu si nu si-au batut joc de ei asa cum a facut si majearu si altii ca el. asta nu inseamna ca ma bucur ca majearu o duce greu, dar trebuie sa intelegem toti ca avem si responsabilitati si sa nu mai asteptam sau sa cerem ca altii sa aiba grija de noi.
tin cu universitatea craiova dar o sa cumpar DVD-ul pt. Majearu
Multumim pentru gest Gazeta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.