Alte știri din fotbal
Dumbrăvița - Olimpia Satu Mare, în epilogul primei runde din Liga 2 » Toate rezultatele și clasamentul
31
Dinamo s-a hotărât în cazul lui Dennis Politic, oferit gratis de Gigi Becali
5
Juraj Badelj nu pleacă singur la Aris Limassol! Un alt campion al României i-ar putea fi coleg
0
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
7
Știri din fotbal internațional
Scandal-monstru cu Neymar » A URLAT la adversari, președintele l-a spulberat: „Un vagabond!”
0
Barcelona, ultima încercare pentru transferul lui Julian Alvarez: Deco este deja la Madrid
0
Cum s-a terminat meciul care o interesează pe Universitatea Craiova, dacă ajunge în Conference League
0
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
13
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
Noi reguli pentru prosumatori. Care sunt cele mai importante schimbări pe ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
Se vede clar cat de ipocrit esti,la fel ca aia din conducere...deci Borza la interviu recunoaste clar ca a fost penalty,voi nu! Rosu nu e niciodata la Armstrong pt ca ii aluneca piciorul si doar il calca,altfel intervenea sigur VAR-il,cred ca moare de ciuda ungurul ca nu a fost chemat de Var dar in schimb a cerut 15 reluari la penalti. Eliminare pt dinamo foarte usoara si in min 64 faza identica cu Vulturar la Pop,acolo s-a dat doar galben. Partea buna e ca acum nu mai puteti fura asa pe fata,sunt toti cu ochii pe voi,nu merge la infinit furtisagurile astea repetate,iar campioana va fi cfr sau craiova.
Știm, adevărul doare. Întotdeauna.
Gelu Duminica lipsea; n-avem fotbal, dar avem activisti; ce sa facem si noi...?
Duminica e unul dintre ei...
Ma surprinde ca d-l Duminica nu si-a aparat coetnicul de la FCU, wingerul cu nume brazilian, cand a fost umilit in Giulesti pe criterii rasiale. Ce algoritm foloseste domnul Duminica pentru a-si alege rolurile de lup moralist?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Roșu la Armostrong, ca să nu zic direct, zic din două cartonașe gambele. Primul când a incitat suporterii după golul marcat și al doilea pentru intrarea de cartonaș roșu direct. V-a dat un penalty aproape degeaba. Tot meciul ați intrat la rupere și v-a iertat arbitrul toate măgăriile. Va ascundeți după arbitraj, dar alta e problema voastră. Pe Lupescu să-l întrebați ce ar face UEFA dacă ar afla despre comportamentul suporterilor dinamoviști? Ca LPF si FRF știm ce fac, nimic. Pana una alta, 3-0 sezonul asta. Mai aveți un meci cu noi sezonul asta ca să vă facem iar de râs.
Asta este momebtul de glorie al unor ratati, rupti in cur, cocalari analfabeti si frustrati. Debitand aceste jigniri se simt si ei bine, au impresia ca sunt si ei cineva. Dupa euforia meciului revin ka viata lor gri, insipida, incolora. O iau de la inceput cu viata lor mizerabila. Dar se simt bine cand ne fac tigani pe noi rapidistii. Eu cred ca nici nu trebuie bagati in seama. Raspunsul nostru este pe teren unde ii umilimde 11 ani
Daca am trai intr-o tara civilizata si nu in primitivismul balcanic de la noi, ar veni depunctari dupa depunctari pana cand s-ar tremina cu rasismul in tribune. Dar la noi liga si federatia se fac ca nu vad de mai bine de doua decenii mizeriile astea.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.