Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Revenire de senzație » Cel mai scump transfer din istoria unui club brazilian
0
Darius Olaru, întrebat direct dacă se vede jucând în play-out: „M-am simțit ca acum 5 ani”
0
Decizie FINALĂ luată de Elias Charalambous, înainte de FCSB - Fenerbahce: „Papagalii încep să sară din nou”
2
Două plecări de la Arsenal în mercato de iarnă?! Pot ajunge la aceeași echipă
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință Iranul: „Următorul atac va fi mult mai grav! Nu ...
Libertatea
S-ar potrivi astia la Genoa, italienii au o mare si indelungata traditie a blaturilor. CFR i-a format pe astia in acelasi "spirit"
Piccolo este - de departe - cel mai bun fundas central din Liga mitico-manelista! Rada e... Rada. Baiat bun, dar nu trebuie lasat sa se apropie de poarta proprie ca-i bai mare!!!
si pe picolo la fel.amandoi sunt lenti si slabuti
Hahah, vinde astia de la CFR tot, o noua metoda de as deruta adversarul din E.L...INTER :))) Nu vor mai sti aia de la INTER impotriva caror jucatori vor juca :))
Băi analfabetule , invață să scrii că nu ințeleg !! : ))))
vb cumva de regheblat si stelemea?
daca iau un milion pe Rada sunt smecheri oamenii.
Incercati la 5tOAIA, acolo de la antrenor la femeia de servici toti se trantesc :))))))))))
Astea sunt doar citate, nicidecum oficiale. Si da, ar fi pacat ca sa se destrame echipa doar din cauza unor oameni ce le plac banii prea mult. Hai la multi ani! :)
Coc , cioc , cioc , aici la ce fu ră găsim jucători care știu să ”trăntească” meciuri ? : ))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.