Comentarii (20)
adicn
adicn  •  18 Iunie 2020, 10:30

In afara scorului de pe tabela, La absolut tot! Inclusiv antrenorul(neffind recunoscut ca unul foarte obiectiv) a recunoscut-o.

510490352811318
Voicu Pop  •  16 Iunie 2020, 13:23

Tucudean nu stiu, poate, dar la Traore sigur nu renunta.

3101575123247794
Alice Popa  •  16 Iunie 2020, 11:09
Postat de clujcampion pe 16 Iunie 2020, 09:55

La pase la portarul advers

Au vazut iarba din careul clujenilor dupa pauza, cand au schimbat terenul!

albusibiu
albusibiu  •  16 Iunie 2020, 10:42
Postat de Daniel Irimescu pe 16 Iunie 2020, 09:29

Si apropos fcsb a fost net superiora clujului

Da, a fost "superioara". Cu CFR stand cu 3 atacanti in pressing, de la marginea careului mare, atunci cand aveau 1-0. In prima repriza au fost lungi perioade in care FCSB se chinuia sa iasa in pase din propriul teren, pierzand foarte multe mingi sau pasand pe centru. Cu un pic mai multa atentie din partea CFR (si fara Omrani) scorul era 2 sau 3-0 pana la pauza. Spor cu superioritatea aia a voastra si cu Jiji facut pachet.

pompescu
pompescu  •  16 Iunie 2020, 09:56
Postat de Daniel Irimescu pe 16 Iunie 2020, 09:27

Pianic e bun dar cred ca nu mai are chef sa continue in Ro.

daniaania  •  16 Iunie 2020, 09:47

Daca nu mai joaca si nu sunt optiune clara la ce sa le prelungesti contractele si sa ii tii prin vestiar ???

Alice Popa  •  16 Iunie 2020, 09:45

Radu Banciu, dupa meciul de duminica seara, intrebat cat valoreaza Florinel Coman: "Câţiva firfirei! Nu mai valorează nimic! Coman este precum erau imobiliarele în anii lui Borcea. Nu mai reprezintă absolut nimic"

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  16 Iunie 2020, 09:39

Mscpregstesc sa ies. Nu sm vazut clujul asa dominat acasa niciodata ultimele 3 campionate. Pa