Alte știri din fotbal
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a luat pulsul Spaniei: „Se pare că nu pot pierde niciun...” » „Messi? Am detectat niște tipare”
0
Spania, la 90 de minute de două recorduri istorice!
0
Aroganța vedetei de la Manchester City: „Noi suntem echipa mai bună”
0
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Sa ajunga oriunde mai putin la Steaua.
Hai lasa....sa ramana la voi :)) Nu primim cadouri grecesti :D
George Tucudean, mergi repede la Steaua ! Oricum, ai fost o speranta, dar se pare ca nu vei deveni o certitudine ! Poate Steaua te va resuscita ! La urma urmei, important este sa te realizezi in viata. La echipa condusa de "Prostanacul si Gogomanul" nu ai mari sanse. Succes George ! Hai Dinamo !!
La banii care-i baga Negoita o sa fie ca si pana acum cand va uitati de 12 ani la CL la TV si o sa va mai uitati inca dublu pe atat la altii cum joaca in grupele UEFA. Suflarea dinamovista este formata toata din telespectatori de UEFA. :))))))))))
Corect . Eu mai sunt de parere ca, uni jucatori de la Dinamo se simt tinuti cu forta de "oficialii" clubului .
Asa este, Tucudean se rateaza daca nu semneaza cu Steaua! Clubul stelist ii ofera o sansa.
omul munceste pt cine il plateste ,,,daca steaua il plateste de ce sa nu joace pt ei ? ,,,,,, si eu urasc steaua , dar sa fim realisti daca ai bani iti permiti sa cumperi jucatori , sa platesti salarii sa mai scoti capul prin europa .... DINAMO peste ceva ani o sa aiba un cuvant de spus , acum insa suntem in joc de glezne ,,,,,
asta am zis si eu. ar marca, probabil, din 10 ocazii de 7-8 ori, nu de 4-5 ca piovaccari sau de 2 ca tanase :). dar daca nu ar avea coechipieri de valoare (si nu ar avea) ca sa ii joace cum trebuie, nu ar ajunge sa stranga 10 ocazii...decat in vreo 10 meciuri
da de ce ma?avem sinoi sucatori buni totule sa nu picam cu pescari barmani si elfi !
Da, du-te Tucudene....la Steoaia ai cele mai mari sanse sa te afirmi....iti dau si un loc de VIP in staul... o sa faci si pregatire fizica, te invata Reghe si fotbal, ca el este D-zeu pe pamant...Ai semnat cu impresarul favorit ? Nu este timpul pierdut....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.