Alte știri din fotbal
Se gândește serios să plece de la FCSB în vară: „Ar fi bine”
0
Ghinion pentru FCSB! » Omul de bază s-a accidentat și nu joacă la Botoșani
0
Rapidiștii se revoltă: „Este incredibil! Așa suntem tratați”
0
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid și-a făcut lista de transferuri » Cinci nume sunt pe radarul „galacticilor”
0
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Kylian Mbappe face dezvăluiri șocante: „Am vrut să renunț, m-au făcut maimuță!”
0
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Se v a intelege bine cu ciobanul: Puscarias ciobanul, puscarias el, completeaza lotul de puscariasi de la FCSBeaua!
Un jucator penal nu putea veni decat la un club cu patron penal, manager sportiv penal, sef de galerie penal,antrenor din mafia pariurilor si presedinte fost arbitru din cooperativa, o echipa mai pliabila pe "calitatile" sale nici nu gasea gebhart asta!
”Infractori din toate tarile, uniti-va” la fc s@tra ciobanului penal. Locul unde nu sunt primiti decat cei labili psihic sau cei certati cu legea :)))))))))
Hasha-i trebi, dak la-nervat!
Dacă are cazier, are toate şansele să ajungă la clona fcsb.
Labartzatule? Inca continui sa faci umbra pamantului degeaba? Si rad si nu ma pot opri :))))) Esti multumit cu noul transfer? =))))
Borcea nu mai are nicio calitate la Dinamo si ramane groparul echipei, in schimb la voi patronul e acelasi, memegerul e acelasi, iar antrrenor e unul care a facut blaturi pentru pariuri !
Îi promit că dacă vine la Steaua, îl ajut eu să scrie o carte (științifică) și... gata! Curat ca lacrima.
numai infractori de tot felul la fcsb...
Asta doar la fcsp gasea intelegere.:))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.