Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, interviu din biroul lui din Bănie: „M-am ferit de o comparație între Universitatea 2026 și Craiova Maxima” + ce a cerut Mihai Rotaru la startul noului sezon
0
Situație halucinantă! Noul transfer al celor de la FCSB are contract semnat și cu altă echipă din Superligă
7
Emil Săndoi are încredere totală în Universitatea Craiova înaintea duelului cu Levski: „Poate pune probleme oricărui adversar”
0
Fostul jucător al FCSB-ului este favorit să devină președintele unei Federații importante
2
Știri din fotbal internațional
Enzo Fernandez nu se dezminte! Mesaj războinic, după Campionatul Mondial: „Există ceva mai important decât un rezultat”
3
Șoc în Nord! Campioana Danemarcei a fost umilită pe teren propriu în preliminariile Ligii Campionilor
2
Bumba a marcat din pasa lui Vlădoiu în cel mai nebun meci al serii europene!
0
În urmă cu 4 ani, Lamine Yamal făcea o previziune curajoasă! Totul s-a adeverit
0
Lifestyle
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
3
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
12
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
1
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Grecii contestă distribuția filmului „Odiseea”. Rolul Elenei din Troia, în ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
Probabil Adrian ar fi dorit ca Stanciu sa-i dedice o infrangere a Stelei. Oricum, un gand e binevenit in astfel de momente. Lupta (eu prefer spectacolul) trebuie sa fie numai pe teren. Apoi toti trebuie sa ajungem cu bine acasa. Sper ca autoritatile sa pedepseasca cum se cuvine pe faptuitor/faptuitori, dar sa si ia masuri pentru ca asa ceva sa nu se mai petreaca.
Un gol superb si un comentariu pe masura.Felicitari Stanciu pentru cum gandesti si te exprimi.Dumnezeu sa-l odihneasca pe baiatul decedat intr-un mod care nu mai trebuie permis.Noi trebuie sa ramanem cu fotbalul,cu pasiunea cu tristetea si cu bucuria,dar mai ales trebuie sa ramanem cu viata aceasta,asa cum o avem.Nimeni nu da dreptul nimanui ca sa curme o viata, cu atat mai mult trebuie sa invatam odata pentru totdeauna ce inseamna sa fii OM.
Nu's de acord, eu zic ca a fost un gest frumos si il felicit pentru asta. E vorba de moartea unui copil si nu cred ca Stanciu e un nemernic, ba din contra. Mi-as dori sa mai vad gesturi din astea simple care sa ne mai apropie putin de normalitate.
Ce idioti sunt fanii dinamo.Stanciu le-a dedicat o victorie a Stelei,o victorie cu care dinamo a fost retrogradata pe locul 2 si ei se bucura.Imcepand de azi toate victoriile Stelei,castigarea campionatului si chiar victoria din meciul direct vor fi dedicate fanilor dinamo,vii sau morti.Nu cred ca poate exista umilinta mai mare decat cea comisa de Stanciu.
In fine o raza de speranta in marlania ce caracterizeaza Steaua !
E un gest de imagine, se vedea ca nu-s vorbele lui. Imediat dupa meciul cu Man City, facea spume la gura la adresa a tot ce inseamna Dinamo, acum incearca sa para educat. O fi noua directiva a lui Reghe, ca prea s-au abtinut toti inainte si dupa derby. Popa mereu facea arogante ieftine, de peluzar obosit. Nu pacaliti pe nimeni, bai! S-o dedici mamiticii tale.
Intentia si gestul conteaza, desi exprimarea este total nefericita. Dar exprimarea nu scade cu nimic din bunatatea si compasiunea acestui baiat care e un semn bun pentru viitor. Ei nu sunt galerii, ei sunt exeple. Ar trebuii NN stoica reghenpamf cap de palmier si oieru sa ia exeplu de la acest baiat.
ironie fina ,marca *** !!!!!vine returul !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gestul e bun dar el trebuia facut de Becali de Reghe si trebuia sa faca apel la fanaticii Stelei,sa se respecte galeriile între ele,vă amintiți ca la manifestaiile de strada au fost impreună.E păcat de viata unui tînăr nevinovat.
Bv Stanciule, numai asa poti sa ii aduci pe toti pe linia de plutire. Poate invata si ei ce inseamna sportivitatea, sau poate i-ai intrerupt dintr-o coregrafie care i-o regateau iar lui nea Jeje. Bv,d in pacate eu-s suparat pe tine ca n-ai miscat cu City. Nici macar cu rezervele lor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.