Alte știri din fotbal
FCSB - Metaloglobus » Mirel Rădoi debutează pe banca roș-albaștrilor, în play-out. Echipele de start: Chiricheș, titular!
5
Acționarul lui Dinamo îl somează public pe Vassaras: „Dacă nu am deranjat soarele blând de sub Acropole...”
0
Eugen Neagoe, după Farul - Petrolul: „Suntem Moș Crăciun! Așa facem mereu!”
0
Întrebarea care l-a făcut pe Ianis Zicu să părăsească interviul: „N-o să vă răspund, mulțumesc!”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Tottenham, în etapa 30 din Premier League » Radu Drăgușin e titular
0
Val teribil de accidentări la Bayern! » Portarul de 16 ani poate debuta în Liga Campionilor
0
Barcelona - Sevilla: 6 goluri marcate, minutul 60!
0
Weekend perfect pentru Dan Șucu! Rezultatul de azi completează victoria Rapidului
0
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Hao, eroul cu patru labe din Galați, a depistat drogurile din prima zi de ...
Libertatea
România pe harta marilor jucători militari. Victor Negrescu explică ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Serviciile secrete germane fac dezvăluirile despre costurile reale ale ...
Libertatea
mmmmuiieee dinamo
Daca mai exista fani dinamovisti aici, va dau doar ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Parinte, de ce te dai de gol, vazazica tot matale esti si iosif_vs ? :))))))
Mai cu perdea gsp-istilor ! Mai vedem ..ce va face Gnhoere la Steaua. Plus Alibec .
Bravo d-na sau d-ra, asa e, fiecare merge pe drumul care crede ca e cel mai bun pentru el..Sincer, initial mi-a parut rau ca a plecat, dar cand am citit ce a declarat joi.."cineva din club a spus ca o sa plec la prima oferta la Steaua, dar nu a avut dreptate" si vineri a semnat :))) mi-am revenit :)))
Sa-l invitati data viitoare in galerie, cand mai faceti o coregrafie cu lumina stinsa. Pentru placere maxima, imbracati-va in uniforme militare!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce treaba am eu cu colaboratorii lui Becali ? E treaba lor cum "se alinta" ei intre ei. Tu in schimb esti toata ziua cu buzele lipite de dosul colonelului, ai ajuns sa delirezi daca faci comparatie intre talpan si fostele glorii ale Stelei. Ia citeste putin aici https://ro.m.wikipedia.org/wiki/FC_Steaua_București
Negoita de la Dinamo nu i-a platit lui Ekeng banii ramasi din contract. Sotia lui era insarcinata cand a murit. CUM SA SUSTII UN ASEMENEA CLUB???
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.