Alte știri din fotbal
Cel mai dorit din Giulești! Jucătorul Rapidului a ajuns pe lista unor cluburi din Germania și Spania
0
Cu 5 transferuri noi, Rotaru și-a trimis satelitul într-un cantonament de lux » Obiectivul: promovarea în Liga 2!
0
Surse autorizate de la Universitar: „Situația lui Mircea Lucescu este gravă” » Doctorii, sceptici că mai poate sta pe bancă
1
Noul Edjouma: FCSB a anunțat oficial transferul lui Joao Paulo
0
Știri din fotbal internațional
Dezvăluiri alarmante din vestiarul Realului: „Alvaro Arbeloa se antrenează mai mult decât unii jucători!”
0
Arsenal - Chelsea, duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei » În tur s-au marcat 5 goluri
0
Infantino, desființat de oficialii ucraineni: „Un degenerat moral! Un iresponsabil!”
0
Mikel Arteta răspunde criticilor: „Se spune că Arsenal este cea mai spectaculoasă echipă din Europa”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Banii primiți de România din SAFE vor ajunge în Franța și Germania: „Din ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Noi detalii despre Corina Tarniță și banii primiți de ea de la Epstein, ...
Libertatea
RUSINE SA VA FIE CORUPTIILOR
incredibil !o plecat un corupt vine altul ,lica.
domnilor acestea sunt efectele,cauza este mircea sandu care tolereaza si face astfel de practici.
bravo baieti! a plecat un bandit si a venit tac-su! sandokan si cu lupoaica au invartit ruleta iarasi...si a iesit... Lica! Sa traiasca si sa delege arbitrii asa cum stiu patronii mai bine! Doamne ajuta!
VREM DEMISIA LUI SANDU MIRCEA,AR FI INCEPUTUL/RENASTEREA FOTBALULUI ROMANESC.DEMISIA LUI SANDU MIRCEA VREM!!!!!
marcel lica acum vreo 12 ani in drum spre Constanta a oprit in POGOANELE, BUZAU , fiind beat crita , a stat vroe 2-3 ore acolo a baut in continuare si a jucat biliard cu mine! imi spunea ca venea de la Piatra Neamt unde a avut un meci "usor" si arunca cu bani in stnga si in dreapta si era foarte scandalizat ca n-am auzit de el: " baaa n-ati auzit de marcel lica???? n-aveti cultura generala!!!"... asta e omul ce se vrea sa conduca arbitrajul romanesc??????????
M.Lica unul dintre cei mai mari banditi dinamovisti
Cum naiba si-a dat asta demisia, din arestul de la Pitesti? L-a vizitat sefu'? I-au dat aia drumul sa dea o fuga pana la serviciu? Poate ca a trimis-o prin posta..
URAAAAAAAAAAAAAAA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.