Alte știri din fotbal
L-au ofertat pe Cristi Săpunaru, după ce varianta CFR a picat
0
Apără finanțarea din bani publici: „90% din sportul românesc este finanțat de autoritățile publice”
0
Răzvan Burleanu îl face „ghem” pe Infantino: „A mers prea departe, îl consideram prieten”. A numit succesorul ideal în fruntea FIFA
9
Tehnologia instalată deja pe stadioanele din Superliga și inovația pusă la cale: „Suntem PRIMII din Europa”
0
Știri din fotbal internațional
În așteptarea lui Julian Alvarez, Hansi Flick a luat cuvântul: „Am mare încredere”
0
Liverpool - Real Madrid și Inter - Arsenal, interzise în Liga Campionilor » De ce a intervenit UEFA
0
Fostul internațional, dat dispărut de o săptămână » Poliția este în căutarea acestuia
0
Au făcut ofertă 50 de milioane de euro pentru Rafa Leao » Salariu astronomic, peste ce îi dădeau arabii
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Deplasările exotice ale parlamentarilor: Camerun, Argentina, Cambodgia sau ...
Libertatea
Cine e premierul acceptat de Bolojan pentru rezolvarea crizei | SURSE
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Meta limitează la două ore pe zi timpul petrecut de adolescenți pe Facebook ...
Libertatea
Te uiti cumva in oglinda?
mizerabile treburi, pe el intr-un proiect de dezvoltare a fotbalului romanesc,nu l-a sprijinit cu nimic statul.In schimb fac stadioane de milioane de euro prin tot teleormanul...au si iesit mii de fotbalisti de pe mosia tatucului.Oare e normal ca dezvoltarea tarii sa aiba la baza constructiile facute de CNI in baze sportive pline de erori grave.O intrebare pentru distinsii jurnalisti "in Craiova trebuia ca din bugetul local sa se faca o arena pentru atletism si alte sporturi care nu se mai pot practica pe noua arena, proiectul pricipesei rosii de Oltenia spunea ca va fi gata cu un an inaintea Arenei din Complexul Sportiv Ion Oblemenco,numai ca a trecut un an de la inaugurarea stadionului construit de la centru iar arena 'locala' din banii craiovenilor e sublima lipsind cu desavarsire-nimeni nu scrie vreun rand despre aceasta realizare a conducatoarei mult iubite aflate si azi in functia de primar al urbei printr-un avatar numit ***(sau cam asa ceva)"
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...daca si Jiji este ...domn...
respekt ovidiu. *** a distrus fotbalul romanesc si si-a permis sa se cerete cu domnul Becali.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
I SE POTRIVESTE CA O MANUSA VORBELE LUI BRANCUSI : "CAND AM PLECAT V-AM LASAT SARACI SI PROSTI , ACUM SUNTETI SI MAI SARACI SI MAI PROSTI"
amice, esti ***... ceva referitor la articolasul asta poti sa scrii, sau te razboiesti aiurea cu oamenii?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
erm, halatul, cat e halatul? se poate sa mai scrieti odata, cu sens, de data asta?
acest om ....penibil.....
Oier e numa' unul! ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand o iei razna, o iei. Cu zeci de clone, *** se manifesta astfel.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.