Alte știri din fotbal
Gică Craioveanu a văzut Craiova - FC Argeș și avertizează granzii: „Se spunea că...”
1
Inedit! Jucătorul lui FC Argeș a plecat de la interviu pentru negocieri » Omul-meciului a confirmat pactul: „A ieșit bine”
0
Ștefan Baiaram și-a anunțat plecarea de la Craiova într-un moment-cheie al sezonului și a fost luat la rost: „Tu nu îți dai seama?”
0
Toți mizau că va fi „noul Ronaldo”, acum explică pentru GSP transferul în Superligă: „Am ales cu sufletul să semnez în România. Abia aștept să revin în Maramureș!”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Atalanta, în etapa #29 din Serie A » Echipa lui Cristi Chivu, obligată să câștige
0
Se vrea „revoluție” la Campionatul Mondial al Cluburilor: amenințarea UEFA care poate bloca FIFA
0
Mâna dreaptă a premierului maghiar Viktor Orban: „Ferencvaros, mai mare decât România”
9
Messi la Bayern? Bavarezii urmăresc atacantul de 18 ani cu nume de star » Numele lui poate produce milioane în marketing
0
Lifestyle
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Funcția care deschidea ușile puterii în perioada comunistă. A fost deținută ...
Adevărul
Guvernul își bagă mâna în bugetul COSR: cheltuielile trebuie aprobate de la ...
GSP SPECIAL
Războiul „Templelor”: Două grupări masonice își dispută în instanțe ...
Libertatea
După episodul "gura bate c__u'",urmează, ca de obicei "drumul la Canossa". Păi măi Regele fotbalului românesc cu tezaur de fotbaliști unu și-unu under douășunu', păi tu te cerți cu patroni bogați de cluburi din străinătate?!?? Lucescu a vrut să spună probabil că ar lua 5-6 jucători și mâine la PAOK și matale ce-ai facut? Mai trimite vreo două comunicate la PAOK și o invitație la chef, că poate uită oamenii ce-ai spus. Din toată Grecia te-ai certat cu cel mai bogat... Offfff...
Mai Gicuta,ai grija ca iti ia gatul grecul pistolar!Asta nu se joaca.....iti umple tartacuta cu ceva plumb,in doi timpi si trei miscari!
Hagi are inima mare si minte puțină.
Si de Hagi s-a scris in presa ca ar fi fost blatist si omenos, asta inseamna ca oricine poate afirma public asta?
Nu incepi o luptă daca nu ești sigur că poți să mergi până la capăt . Pe Hagi l-am luat gura pe dinainte până la urmă era părerea antrenorului campioanei Greciei . Poți să nu fi de acord cu el dar nu te apuci sa faci pe desteptu' aruncând cu vorbe aiurea
pistolar????si unde era greseala?hagi a spus ce a vuit presa intreaga vreo 2 luni,ce era de jignit in expresia lui?era doar adevarul
Neuronii la rege? Esti sigur?
Ai fost abrupt Gica! Ma bucur pentru tine ca s-a terminat asa. Daca referinta cu pistolarul ar fi lezat vreun musulman, Doamne feri ! Ai grija cand te 'aprinzi'. Se incalzesc neuronii si se arde UC-ul !(unitatea centrala)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.