Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
fortza cfr actuala si viitoarea campioana a romaniei!fcsbeul o va fura la botosani daca moldovenii joaca corect
Patron puscarias, manager puscarias si sef de galerie puscarias, asta e practic o definitie a unui grup infractional organizat. Ce sa ne miram ca sunt amenintati jucatorii cu violenta, si asta la rece a doua zi in stil infractional, nu la cald dupa fluierul final, cum se mai intampla peste tot in lume...
O sa apere mai bine Vlad pentru ca la amenintat Mustata:))Si Morutan o sa invete fotbal de calitate peste noapte tot de frica lui Mustata....campionatul este PA...faceti omenii cu Botosani si Clinceni si in rest nu castigati cu nimeni,trag arbitrii cu voi la greu,aseara CFR a avut penalty clar neacordat...clona FCSB este o gluma de echipa
Tu nu intelegi ba ca echipa asta nu are nimic in comun cu spiritul Stelei? Ce campionate visezi? Banii!! Pac, pac in buzunar la fariseu
Pai ce sa reclame ma FC Fcsbistule?... faptul ca de când cu testele antidoping au căzut fizic?... ce sa zică de Petrescu și deaconu?
E cumva vreunul care sa nu aiba dosare penale deja din grupul mai sus numit?
Ha! Ha! Ha! Ai aparut si tu, ma , prostane? De cand tot iti dai cu presupusul pe-aici, vezi ca "conquistadores" ai tai au ramas de caruta, nu mai prind cupele europene. Dar nu-i nimic: vezi ca poti merge cu CSA Regal in Turneul Armatelor Prietene. Asta daca nu-si infunda autocarul glorios in namolul de la Ulmu. Ia vezi, mai functioneaza Tratatul de la Varsovia?
Are dreptate ma, ciocul mic!
Lasa-ne, bai*** *** cand apari tu pe-aici! Vezi ca de cand v-au ridicat aia reclama cu peste oceanic, nu mai ai fosfor destul. Te pricepi la Steaua cum se pricepe pisica la ingropat. Ingroapa din instinct, dar nu stie ce! Mai bine uita-te la "Chefi la cutite", vezi ca aparut sora-ta, Narcisa, printre concurente!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu sunt de acord cu Mustață, nefiind adeptul datului în cap. Dar m-am săturat de neputincioșii ăștia ca de mere pădurețe. Cel mai bine ar fi ca Becali să vândă jucătorii, să desființeze cu totul echipa și să plece la Muntele Athos, să stea acolo la o mănăstire și să nu mai auzim de el în veci.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.