Alte știri din fotbal
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
1
CFR Cluj a făcut cerere să joace pe Cluj Arena » GSP are răspunsul: „Asta ni s-a transmis”
0
Titular la Mondialul american, concluzie amară: „I-am considerat pe toți Arda, Yildiz și Calhanoglu... Hai să vedem realitatea!”
2
Decizia luată de FRF, a doua zi după eșecul României cu Turcia
13
Știri din fotbal internațional
Italia s-a calificat în finala pentru Mondial, însă e luată la mișto de adversari: „Așa a arătat”
0
Turcii au bătut România și visează la trofeul Cupei Mondiale
1
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Argentina, fără Lionel Messi la Mondialul din vară?! Selecționerul aruncă „bomba”: „Nu ține de mine”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Nea caisa i se spune aluia care te-a nascut.
Ce sa pricepi tu...
Lasa sa le dea 600 pe A.N si sa vina peste 50000 de dinamovisti
Deci tu, analizand continutul cometariilor mele, te ai strofocat sa cauti si sa gasesti un cusur. “Bre”, tu dovedesti ca esti cel care altereaza sensul si scopul suporterului iubitor de fotbal. Pacat! Multumesc pt raspunsuri!
Talpan s-a enervat pe Becali că a părăsit Ghencea (clar că nu mai avea cine să le plătească utilitățile și chria stadionului, la care se adaugă celelalte care erau de datoria proprietarului: reparații stadion, schimbarea lifturilor, a tabelei de marcaj etc. ). MAPN-ul a semnat privatizarea Stelei prin Ministrul Apărării Babiuc, la ordinul NATO. Acum nu înțeleg cum CSA să fie mai presus de Minister! Cel mai bine ar fi, ca Ministrul Apărării de atunci și generalii care au semnat privatizarea Stelei să se prezinte în instanță și să explice cum au stat lucrurile și ar fi gata toată tevatura într-o singură zi!
Bre, asta e cusurul matale, spui ca dinamovistii sa le dea la retur tot 600 de bilete iar când îți spun că returul se joaca pa A.N ,o dai cotita...:)
atata timp cat justitia din romania nu zice clar daca zcsb este sau nu steaua tot timpul o sa incerce zcsbisitii sa se asocieze cu steaua. daca zcsb e steaua atunci sa fie clar pentru totdeauna. daca nu e steaua sa fie la fel de clar si sa nu mai existe samuili sau altii care sa comenteze pasiv agresiv. in ambele cazuri, dupa decizia finala zcsb sau dinamo sa inchirieze stadionul pana nu o sa mai poata
Bre, s o juca, nu s o juca pe Arena Nationala (pana atunci e mult si tot atat de mult imprevizibil), ideea e sa ne respectam reciproc si, cu proxima ocazie, galeria dinamovista sa i intoarca, cu acelasi respect, favorul galeriei FCSB (sau Steaua, cum se simt ei, desi si pt mine dpdv juridic e o diferenta intre cele doua, dar afectul, ceea ce simte suporterul nu poate fi contrazis si cu atat mai putin blamat).Pt mine e simplu!
De ce nu faci o plangere la parchet, daca e cum zici?
Daca asta te asigura ca te intorci cu copilul intreg, de ce sa te deranjeze?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.