Alte știri din fotbal
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
„Principala problemă erau chestiunile din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
„Fierbe” Bănia! Detaliile unei zile pe care Craiova vrea să o facă istorică
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
draga iobag ...
Olteni prosti. Gura mare, realizari 0, ca de obicei
Dedicație de la Stăpânul tau : „Ți-am dat nanana, să ții minte toată viața ta!”.
Pomana?:) Mai avea un pic si fugea cu ea!:)))
Pai si nu am dreptate prietene, asta nu e Craiova lui Oblemenco asta e craiolguta
pai care e stirea? clona olgutei s-a predat ca de obicei ***-ului, nimic senzational in asta. ei joaca doar cu cine vor, in rest sunt doar niste *** ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Universitatea Craiova de cand e la Rotaru ..... e echipa de locul 2 ! Si cand s-au jucat cu titlul pe masa cu CFR , si au avut 1-0 cu golul lui Nistor ,tot s-au predat ! E ceva acolo ce nu functioneaza si cred ca razboiul cu Mititelu e unul dintre ele. Ganditi la nivel mare si Uniti-va fortele ! Cineva v-a dezbinat si voua va place asa ...e ca razboiul din Ucraina unde se bat 2 frati - rusul si ucraineanul ! Si altii le dau arme sa se ucida intre ei ! Treziti-va !
Ia,alt prostovan..
Când primești iar pomană fix înainte de pauză, e normal apoi să defilezi. Mai ales când știi că ai spate...pe Bârsan. Faptul că ăsta mai arbitrează în Liga 1 înseamnă că și LPF e complice la *** lui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai ce treaba are Oblemenco cu astia. Ala a jucat la Craiova Maxima astia sunt Craiolguta asa ca mai grande lasa zaibarul, se pare ca iar ai dat cep la butoi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.