Alte știri din fotbal
CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2
0
Thomas Neubert a spus-o în direct: „Fac pariu că el vine antrenor la FCSB”
1
Ultima etapă a play-off-ului din Liga 2 » Aflăm a doua echipă promovată direct în Superliga
0
Dați afară din județ! Nou-promovata în Superliga și-a găsit alt stadion pentru campionatul viitor
1
Știri din fotbal internațional
Marea dilemă a lui Arbeloa în cazul rebelului Mbappe » Cum a rezolvat precedentul scandal de la Real Madrid
0
Marca și AS s-au pus total de acord: „Jose Mourinho este 100% alesul!” » Când îl anunță oficial Real Madrid
0
Atacantul părăsește AS Roma după un deceniu: „Plec cu inima plină”
0
Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei » Echipe probabile + cote
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
8
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Io totusi cred ca s a lepadat de sfesnic la rugaciuni,si a dat seama ca sfesnic Nu e sfant si s a lepadat de el
Ti am dat Laik,no!
Citeste ce a spus Gigi despre una din omenii ,cu TRECUTUL (se Citeste viiiitorul)))
Noup. El vrea sa fie Sfântu Gheorghe!
S a rugat Gigi pentru noi. O icoana a plâns când a citit el sfestaniile alea. Habar nu ai tu. La Cluj mai mulți martori decât ortodocși :)))
Ce sa intelegem ? Ca nasul hagi il face MINCINOS IN PUBLIC pe finul becali ? ? ? Daca hagi are dreptate, inseamna ca becali face MARTURIE MINCINOASA, fapta care este incriminata de CODUL PENAL !!! Daca becali spune adevarul, AMBELE echipe TREBUIESC EXCLUSE DIN LIGA INTAI !!!
Se teme de el să nu-i ia locul:)
Știe ca e puternic :))))))))
Daca vrei sa l bagi in ceata intreaba l cine este patron la CFR?90% din suporterii lor nu stiu...
Totuși nea jiji este atât de cucernic, modest și suflet caritabil. Oare de ce mereu Dumnezeu îi dă astfel de lovituri? Să aibă și el alături vreun sfânt mm care îl informează greșit și îl vorbește de rău pe jiji?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.