Alte știri din fotbal
Rapid semnează cu fotbalistul la care FCSB tocmai a renunțat!
0
Modificările propuse de AUR la Legea 4, adoptate de Camera Deputaților! Ce se schimbă pe stadioane
1
Unde ar putea ajunge Adrian Mazilu, dacă se concretizează plecarea de la Dinamo
2
Imagini spectaculoase din dronă! Așa arată azi stadionul cu o particularitate nemaivăzută în România
0
Știri din fotbal internațional
Cei 7 metri ai lui Ancelotti » Cum a cedat mecanismul aproape perfect al unei Japonii construite fără Tsubasa
0
Răfuiala lui Matheus Cunha cu japonezul care îndrăznise să conteste forța Selecao: „Acum știi mai multe despre noi”
0
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
1
Fostul internațional olandez l-a „zdrobit” pe Koeman: „Toate aceste prostii mă dezgustă”
2
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
1
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
1
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
90 de lei în mână pe oră, 9.000 de euro pe sezon, la seceriș. Militarii și ...
Libertatea
Raport alarmant despre armata rusă. Recruții ar avea o speranță de viață de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
401 morți îngropați pe câmp, în Bihor, sute de victime găsite în azilele ...
Libertatea
Vai capul tau..., ***.., tu vrei doar sa mi confirmi...!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da' ce am zis domnule de m-ati cenzurat?!L-am sfatuit pe om sa se calmeze sa nu pateasca ceva, dar mai pe scurt, nu cred ca era ceva de cenzurat.
***! N-am inteles pe cine aperi pe jijel sau pe nasu'. Oricum sunt amandoi o apa si un pamant ca mentalitate, nasu e chiar mai rau. Ma rog, ai grija de tine!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai ***????????????????..., ala wste cel mai bun exemmplu ptr un prost fara frontiere ca tine.????????????Farul- FCSB , de la 0-2 la 3-2 , le au scos ficatii copii aia la bucuresteni .in mminutul 60 erau terminati fizic , nu mai aveau benzina oamenii lui Becali.ce a inteles *** din meciul ala????????????.Pai acolo a pierdut Becali campionatul, ***.tu ce ne scri aici , ***, ai baut apa din ***...?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ok , esri prost..., dar de ce ne si semnalizezi asta !?phhh...ce ***.????????????????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa te vreau meltene. ????????????.Oltenul meu preferat esti, ce iti fac greierii din calcaie ?????????????
Corect.esti un fin cunoscator intr o mare de prosti.altfel cum ar fi putut sa fie pe primul loc 35 de etape din 39 , cum de au doar 4 infrangeri in tot capionatul , cum au avut cel mai bun atac, cum si au permis sa joace cu cate 3-4 minori in echipan...daca nu gteswa Toparceanu asta din poarta FCSB.
Doamne ce *** patentat? ***??? Afaceri ilegale????????????..., omul *** .ai 18 ani...?????????????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
2 *** .tu si cu dumitru asta .Fotbal nu prea intelegi tu , in rest esti bun de Kanal D . Cum este cu Greieri in calcaie ..!?????????????????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CFR cea mai slaba prezenta in playoff ! Felicitari Hagi ! Geniu tot geniu ramane ! Dan Petrescu nu stie sa piarda, s a facut de ras !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.