Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, verdict crunt înaintea barajului cu Turcia: „N-avem nicio șansă!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
0
Mihai Stoica s-a răzgândit în privința unui „tricolor”: „Mi s-a părut altfel, am mari speranțe”
1
Costel Pantilimon și cei doi „tricolori” care pot aduce tăcerea la Istanbul
1
Turcii, aroganți înainte de barajul cu România: „Îi trimitem acasă și luăm avionul spre finală”
0
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Nu a uitat cu ce l-a ajutat Thiago Silva: „Chiar dacă nu vorbea engleză”
0
Un fotbalist a fost omorât din greșeală într-un atac armat la Orebro » Talentatul portar avea doar 20 de ani
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
pana la urma nu am inteles! l-au luat sau nu pe ronaldo deaconu?
Daaaaa... hagi i repara pt campionatul nostru..cand merg afara, vad ca nici in liga a 2 a nu au loc...ei vorbesc frumos, dar realitatea e crunta...
Ii repara Hagi pe amandoi, trebuie readus si Baluta care era cel mai bun mijlocas al nationalei U21
Are memorie scurta. De Benzar pe care l-a imprumutat, in sezonul trecut de la Lecce, a uitat ? Să ne lase cu ”excepțiile” lui !
Fa-i deviz de "reparatie" lui Nedelcu daca tot se intoarce la nea Gigi. Doar nu vrei sa-l pui pe picioare degeaba. Uite el cum te taxeaza, 100.000 daca vrei sa-l folosesti. Vezi pe cine ajuti?
O echipa de esuati cu antrenor inchipuit si esuat el insusi in aceasta meserie, noroc cu influenta si blaturile lui asa mai castiga cate ceva Academia lui e praf in ochii *** , produce doar jucatori submediocri daca se pot chema jucatori ianus chitul si ceilalti ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Urmeaza Tudor Baluta si Ianis
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.