Alte știri din fotbal
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
14
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Maghiarii sunt siderați! Cu doi români pe teren, campioana Ungariei a fost eliminată din primul tur preliminar de Liga Campionilor
0
Franța - Spania, bătălie epică pentru finala Campionatului Mondial » Mbappe creează pericol
11
Posibil transfer-șoc în plin Mondial! Harry Kane poate pleca de la Bayern fără acordul bavarezilor
0
Fabrizio Romano a anunțat: PSG transferă titularul de la Mondial » Revine după 10 ani
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Respect Armata Romana, ziua in care vom scapa de acest cancer numic becali e aproape!
Cu cine jucati in prima etapa in liga a IV-a ?
Mai bine le-ai aprinde tu Rapidului ca retrogradarea e aproape... tu cu familia ta colorata :))
Juristul MApN Florin Talpan : În ceea ce priveşte istoricul, având în vedere că decizia operează retroactiv, asta înseamnă că SC FC Steaua nu a fost niciodată proprietarul mărcii şi deci nu poate să păstreze nici titlurile cucerite după 2004. Vor rămâne toate ale noastre. Noi îi putem chema în judecată să restituie totul. Asta e cea mai tare , deci Jiji ocnasul nu are NIMIC ! Mai lipseste sa-i ceara si banii din UCL .... si cred c-0 s-0 faca , o sa spuna ca Jiji a exploatat abuziv numele
Probabil ca Hagi s-a referit la faptul ca pentru echipa ramasa fara identitate, din moment ce nu mai are emblema, ar trebui aprinse niste lumanari colorate in rosu si albastru.
La voi nu se poate schimba nuanta ,nuanta voastra e permanenta,negriii din istorie negrii in prezent : negrii in viitor : )))
gogosarul ..vai de pla voastra ,e o legenda ba g.u..no.iule Hagi,shoot yourself.
Trebuie schimbata nuanta . in decizie scrie orice lucru care poate produce confuzie . Vezi si la Rapid cu CFR care au amandoua alb visiniu dar nuanta de visiniu este diferita la cele doua . Deci cum steaua este legata ombilical de clubul armatei problemele pentru ei vor fi mai mari decat se crede . Si in privinta palmaresului de care va beneficia el fiind doar din 2002 sau cand a cumparat el steaua ca nu mai stiu . Daca armata ii cere cat el nu poate sa plateasca , adio , steaua nu va mai exista decat daca armata isi va infiinta propria echipa de fotbal .
hop si machidonasu in churu gol! asta de bate nevestele ca lasa becul aprin in frigider!
Upppssss si gogosarul . Pai ia tu ma steaua si fa dreptate daca esti asa tare . Incearca si tu o omenie cu statul !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.