Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Enes Sipovic, mesaj din Sarajevo înainte de SUA - Bosnia: „Toată țara e gata de o noapte memorabilă” + Verdict viral despre Lukic și ce afacere de lux și-a deschis
0
Revine în Superliga? Alex Mățan tocmai a rămas liber de contract: „A fost o onoare!”
0
Jurgen Klopp, gata să intre la negocieri pentru preluarea naționalei Germaniei! De ce depinde totul
0
Belgia - Senegal, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Se „aprinde” meciul: vine primul gol
2
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Bilanț negru al potopului în București și Ilfov: 1.000 de copaci căzuți, ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Farul a jucat 39 de partide. 9 in playout si 15x2 in campionatu regulat. Plus partide de cupa pe care au mincat.o
Dacă tot ii place microfonul, sa ne essplice Pompescu de ce nu juoackă viitorul Balon D’Or, fiul Nicholas.
Farul e fix echipa apá căldutsă. Tot ce face bun Andreea Bolo pentru *** ăștia, strica un vopsit ca Pompescu. Pfoaleiiii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Într-o țară cu suporteri fcsbisti destul de mulți, prin care se regăsesc la fel de mulți cocalari, bombardieri și oameni needucați și cu o presa aservită intereselor unui cioban, câștigarea trofeului de către Farul reprezinta încă un pas către normalitate pe plan fotbalistic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.